Ana Sayfa AVM Altınyeleklioğlu AVM’lerde okuyucularıyla buluşacak

Altınyeleklioğlu AVM’lerde okuyucularıyla buluşacak

Yazar Demet Altınyeleklioğlu, iletişim danışmanlığı için Beze Group ile anlaştı. Altınyeleklioğlu, AVM’lerde okuyucularıyla buluşacak.

Otuz yıldır ulusal ve uluslararası arenada her sektörden yüzlerce markaya, kuruma iletişim danışmanlığı hizmeti veren Beze Group niş alanlarda müşteri portföyünü genişletiyor. Beze Group bundan böyle tarihi konularda yazdığı romanlarıyla tanınan Demet Altınyeleklioğlu ile medya ve ilişki yönetimi alanlarında çalışacak. Beze Group Kurucu ve Başkanı Bengü Bilik “Grup olarak büyük bengu-bilikşirketlerin yanı sıra hayata değer katan niş alanlarda da tam hizmet ajansı olarak birikimimiz ve vizyonumuz ile çözüm ortağı oluyoruz. Bu alanların en önemlisi de kültür sanat. Tiyatro Eleştirmenleri Derneği gibi kültür sanat alanında eser veren kurumlar, kişiler ve kuruluşlarla çalışıyor; kültürel ve sanatsal etkinliklerde yer alıyoruz. Beze Group olarak pek çok sanat ve kültür projesine imza attık. Örneğin 2000’li yılların başında ‘Bir Sevdadır Türküler’ ve ‘Anadolu Esintileriyle Çağdaş Takılar’ bu projelerden sadece ikisi. Bu bağlamda tarihi romanlarıyla tanıdığımız Demet Altınyeleklioğlu ile pazarlama iletişimi konusunda çalışmaktan ve ufkumuzu genişletmekten çok muyluyuz” dedi.

İletişim danışmanlığı için Beze Group ile anlaşan Demet Altınyeleklioğlu, AVM’lerde okuyucularıyla da buluşmaya hazırlanıyor.

Demet Altınyeleklioğlu kimdir?

Tarihi romanlarıyla tanınan, sevilen yazar, çevirmen ve prodüktör Demet Altınyeleklioğlu bugüne kadar 12 roman yazdı. Romanlarının yanı sıra çeviriler de yapan Demet Altınyeleklioğlu’nun 40’a yakın roman çevirisi bulunuyor. Kitapları Artemis Yayınları’ndan çıkan Demet Altınyeleklioğlu’nun eserleri bugüne kadar Rusça, Macarca, Yunanca, Arapça, Bulgarca, Lehceye çevrildi. Evli ve bir çocuk annesi olan Demet Altınyeleklioğlu Bodrum ve Miami’de yaşamını sürdürüyor.

Demet Altınyeleklioğlu TED Ankara Koleji ve Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo TV bölümünden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi’nde Eğitim İletişimleri konusunda yüksek lisansını tamamladı. Ardından TRT Ankara Televizyonu’nda prodüktör olarak çalışmaya başlayan Altınyeleklioğlu, 1980-2013 yılları arasında bu kurumda görev yaptı ve yüzlerce programın yapımcılığını üstlendi.

Demet Altınyeleklioğlu eserleri
Moskof Cariye Hürrem
Cariye’nin Kızı Mihrimah
Cariye’nin Gelini Nurbanu
Altın Cariye Safiye
Pargalı ve Hatice
Alkışlarla Lamia
Kara Kraliçe Kösem
Anlatılmamış Hikaye Kösem Sultan
Ah Bre Sevda, Ah Bre Vatan
Bozkır Çiçeği Cem Sultan
Gülüm Bir Çanakkale Romanı
Kara Zeybek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz