Ana Sayfa İNDEKS Altınbaş Altınbaş Akademi’de eğitimler başlıyor

Altınbaş Akademi’de eğitimler başlıyor

Altınbaş Akademi’nin Kemerburgaz Üniversite işbirliği ile düzenlediği eğitimlerde, ‘Lüks Satış’, ‘Müşteri İletişimi’, ‘Değerli Taş ve Mücevherat’ ile ‘Marka Bilinci’ konuları ele alınıyor.

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş’ın, çalışanlarının profesyonel gelişimine katkı sağlamak amacı ile kurduğu Altınbaş Akademi’nin İstanbul’daki ilk dersleri gerçekleşti. Kemerburgaz Üniversite işbirliği ile düzenlenen eğitimlerde ‘Lüks Satış’, ‘Müşteri İletişimi’, ‘Değerli Taş ve Mücevherat’ ile ‘Marka Bilinci’ konuları ele alınıyor.

Altınbaş İnsan Kaynakları Eğitim Koordinatörü Eser Kurt tarafından verilen eğitimlerin ilkinde otuz Altınbaş çalışanı, Müşteri İletişim Profilleri Analizi konusunda “7 saniyede bir müşterinin iletişim profili nasıl çözülür?”, “Minimum zamanda maksimum müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır?’’ ve “Minimum zamanda maksimum müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır?” sorularına uygulamalı olarak yanıt aradı. Altınbaş Akademi’de iki gün süren eğitimlerin sonunda Altınbaş çalışanlarına Kemerburgaz Üniversitesi’nin onayladığı sertifikaları takdim edildi.

Altınbaş markasının, Türkiye’nin dünya mücevherat merkezlerinin başında yer almasında önemli rol oynadığını belirten Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Altınbaş bir okuldur. Altınbaş Akademi ile tüm çalışanlarımızın öğrenim süreçlerini hayatın içine yaymak, bilgi birikimleri ile sektörümüzün öncüleri arasında yer almalarına destek olmak istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz