Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Altınbaş, Adana’daki 2. mağazasını açtı

Altınbaş, Adana’daki 2. mağazasını açtı

Mücevher sektörüne yön veren Altınbaş Kuyumculuk, Adana’daki ikinci mağazasını Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde Adanalıların hizmetine sundu.

Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduran Optimum AVM, dev markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş Kuyumculuk, ulusal ve uluslararası seçkin markaları ziyaretçileriyle buluşturan Optimum AVM’de yerini aldı.

Yenilikçi bir anlayış ile mücevheratlarını bugüne yansıtan ve birbirinden özel koleksiyonlara imza atan Altınbaş Kuyumculuk, nişan ve evlilik hazırlığı yapanların yanı sıra, sevdiklerini her daim mutlu etmek isteyen herkesin en değerli sürprizlerine ortak oluyor.

“Elinizdekinin değerini bilin” sloganıyla hizmet veren Altınbaş Kuyumculuk, pırlantanın değerini karat, renk, berraklık, kesim, sertifikadaki kalitesiyle birleştirerek mücevher tutkunlarını bekliyor.

Geleneksel değerler ile modernizmi harmanlayan, her tasarımında bir ayrı bir hikaye barındıran Altınbaş Kuyumculuk, pırlanta ve tek taş seçeneklerindeki benzersiz tasarımlarıyla Optimum Avm zemin katında ziyaretçileri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz