Ana Sayfa İNDEKS Akbatı AVYM Akbatı’da devr-i alem

Akbatı’da devr-i alem

Akbatı’da devr-i alem var. Akbatı AVYM’nin, 5-13 Eylül tarihleri arasında düzenlediği “Okula Dönüş” etkinlikleri kapsamında çocuklar kıtaları ve dünya kültürlerini birbirinden eğlenceli oyunlarla keşfediyor.

Akbatı AVYM, 2015-2016 öğretim yılında çocukları eğlendirici olduğu kadar öğretici etkinliklerle karşılıyor. 5-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenen “Devr’i Alem” etkinliğinde; çocuklara kıtaları ve dünya kültürlerini keyifli oyunlarla tanıma fırsatı sağlıyor. Yeşil ekran yöntemiyle yapılan fotoğraf çekimi sonrasında, çocuklara en beğendikleri kıta fonuyla verilen pasaportla dünya turuna çıkan
çocuklar; Amerika kıtasında “Sarı taksi”, Afrika’da “Bongo çalımı”, Avrupa kıtasında sanat eseri yapım etkinliğine katılabilen çocuklar, Antarktika’da kar tanesi ve kutup ayısı şeklindeki özel geçici dövmeleri yaparken Asya’da ise origami ve 3D Asya evi yapımı etkinliğine katılabiliyor.

Eyfel Kulesi Akbatı AVYM’de

akbati2Akbatı AVYM’nin okula dönüş kapsamında düzenlediği etkinlikte çocuklar farklı kıtaları, farklı etkinliklerle keşfetmenin yanı sıra; kurulan instaprinterla kar küresinin içinde yer alan Eyfel Kulesi’nde fotoğraf da çektirebiliyor.Kar küresinin içinde Eyfel Kulesi ile çektirdikleri fotoğrafı belirlenen hashtag ile instagramda paylastıklarında, instaprinterdan anında çıktısını alabiliyorlar. Devr’i Alem etkinliği 5-13 Eylül tarihleri arasında Akbatı AVYM zemin kat havuz önünde ücretsiz olarak tüm ziyaretçilerini ağırlamaya hazır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz