Ana Sayfa İNDEKS Akasya Acıbadem Akasya’da en uzun gün coşkusu

Akasya’da en uzun gün coşkusu

Akasya’da en uzun gün coşkusu yaşandı. İstanbul’un cazibe merkezi Akasya Acıbadem, 21 Haziran’da en uzun günün yaşandığı “Gün Dönümü”nü ve “Babalar Günü”nü büyük bir coşkuyla kutladı.

Kuzey yarım kürede yazın başlangıcı olarak kabul edilen ve bu sene “Babalar Günü”nün de kutlandığı 21 Haziran’da,  Akasya, misafirlerine, sadece Akasya’da yer alan markalarla en uzun, en eğlenceli ve en alışverişli günü yaşattı. 21 Haziran en uzun günde en uzun alışveriş konsepti kapsamında, ziyaretçiler, gece yarısına (24.00) kadar alışverişin tadını çıkardı.

Akasya misafirlerine özel indirimler, tanıtımlar ve sürprizlerle dolu çok özel bir etkinliğin gerçekleştirileceği Gün Dönümü’ne, müzikleriyle, Şef Hakan Şensoy yönetimindeki 45 kişilik Filarmoni İstanbul Orkestrası eşlik etti.

Dünyada ses getiren sokak festivallerine ve karnavallara havai fişek gösterileriyle damga vuran İtalyan Studio Festi ekibinin de yer alacağı etkinlikte, ziyaretçiler muhteşem bir müzik ve görsel şölenin yanında, birbirinden özel mağazalarda yapacakları alışverişle hem en uzun günü hem de Babalar Günü’nü kutlamış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz