Ana Sayfa Gündem AHL Park kapılarını Çorumlulara açtı

AHL Park kapılarını Çorumlulara açtı

Bölgenin en büyük AVM’si AHL Park, kapılarının açılmasıyla binlerce Çorumlunun akınına uğradı.

Çorumlu iş adamı Ahmet Ahlatcı tarafından yaptırılan bölgenin en büyük AVM’si olan AHL Park kapılarını Çorumlulara açtı. Çorum’un ilk alışveriş merkezi olan AHL Park, büyük bir ilgiyle karşılandı.

Çorumlu işadamı Ahmet Ahlatcı tarafından yaptırılan bölgenin en büyük AVM’si olan AHL Park kapılarını Çorumlulara açtı. Çorum’un ilk alışveriş merkezi olan AHL Park’a ilgi de yoğun oldu.

Çorumluların akınına uğrayan AVM’nin hem eğlence alanları hem de mağazaları yoğun ilgi gördü. Çocuklara özel olarak hazırlanan maskot, tahta bacak, maskot bando, baskılı balon dağıtımı etkinleri minik misafirler doyasıya eğlendi. AVM’nin açılış günü ayrıca muhteşem bir ışık ve havi gösterileri gerçekleşti. Açılış günü Gülşen ve Ozan Çolakoğlu sahne alarak Çorumlulara unutulmaz bir gün yaşattı.

315 milyon liraya mal olan AHL Park AVM, 11 ay gibi bir sürede tamamlandı. AHL Park AVM’nin kiralama ve yönetim çalışmaları JLL tarafından yürütülüyor.

AVM’yi gezmeye gelen vatandaşlar dev yatırımı Çorum’a kazandıran iş adamı Ahmet Ahlatcı’ya teşekkür ettiler. 145 bin metrekare inşaat alanıyla Türkiye’nin sayılı AVM’lerinden biri olan AHL Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Çorum’u bölgenin cazibe merkezi haline getirecek. AVM’de bin 500 kişi istihdam edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz