Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Agora’da öfke kontrolü tüyoları

Agora’da öfke kontrolü tüyoları

Agora AVM’nin gelenekselleştirdiği “Agoro Sohbetleri”nin yeni konuğu Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer olacak. Tezer, öfke kontrolüyle ilgili tüyoları Agora AVM ziyaretçileriyle paylaşacak.

2016 ile birlikte kendini yenilemek ve farklı bir bakış açısına sahip olmak isteyenler için 8 Ocak Cuma günü saat 16.00’da Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer, Öfke“siz” misiniz? konusu ile Agora Sohbetleri’ne konuk olacak. Öfkenin bireyler üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirgeme konusunda katılımcıları bilinçlendirecek olan Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer, öfke kontrolü ile ilgili tüyoları da paylaşacak.

Öfke, bağırıp çağırma, hakaret etme, saldırganlık gösterme gibi davranışlar ile tanımlansa da içeriğinin düşündüğümüzden çok daha geniş olduğu konusunu vurgulayacak olan Tezer, kendimize yönelteceğimiz birkaç basit soru ile öfke kontrolümüzün olup olmadığını anlayabileceğimizi aktaracak. Öfke konusunda seçimin bizlerin elinde olduğunu, sağlığımızı ve sosyal yaşantımızı da olumsuz yönde etkilediğini de vurgulayarak, öfkelerimizden kurtulmak ve kontrolünü sağlayabilmek için çözüm yollarını katılımcılar ile paylaşacak.

8 Ocak Cuma günü saat 16:00’da Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında Agora Sohbetleri takipçileri ile buluşacak olan Psikolog ve Aile Danışmanı Pınar Ersöz Tezer, öfkenin kaynağının biz olduğumuzu ve bunu nasıl bastırabileceğimiz hakkında hayatımızı kolaylaştıracak önerilerde bulunacak.

Pınar Ersöz Tezer, 2004 yılında Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra özel eğitim merkezlerinde çalıştı. 2008 yılında kurduğu İSMER Aile Danışma Merkezi’nde halen hizmet veriyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, yeni yılda da ziyaretçilerin kişisel gelişimlerine fayda sağlayacak çok özel konuklara Agora Sohbetleri’nde yer vereceklerini belirterek, daha kaliteli bir yaşam için 8 Ocak Cuma günü gerçekleşecek olan Öfke“siz” misiniz? konulu söyleşiye tüm İzmirlileri davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz