Ana Sayfa İNDEKS Adidas Adidas Originals Nişantaşı’nda açılıyor

Adidas Originals Nişantaşı’nda açılıyor

Adidas Originals, İstanbul’u Nişantaşı’ndan başlayarak yeniden tanımlıyor. Kendine özgü stilini Nişantaşı’na taşıyan Adidas Originals, şehri ele geçiren ‘Key City Attack’ projesinin en önemli halkası olan Nişantaşı mağazasını 25 Mart’ta açıyor.

Moda tarihine damga vuran Adidas tasarımlarını, ikon özelliklerini koruyarak bugüne taşıyan ve geleceğe yön verecek yeni tasarımlarla trend öncüsü olan Adidas Originals, şimdi şehre yayılıyor. Adidas’ın mirasını ve felsefesini bugüne taşıyan Adidas Originals, Palladium mağazasından sonra İstanbul’u ele geçirme stratejisi kapsamında modanın kalbi olan Nişantaşı’nda mağaza açıyor. 25 Mart’ta kapılarını açacak olan Adidas Originals Nişantaşı, ikonik markanın tüm koleksiyonları ile günlük yaşam stilinin ruhunu yansıtarak farklı bir deneyim sunacak.

Adidas Originals Nişantaşı, Adidas’ın geçtiğimiz sene hayata geçirdiği ve şehrin ruhuna uyum sağlayıp ona ilham vererek şehri ele geçirdiği “Key City Attack” stratejisinin en önemli parçası. İstanbul, her daim yaşayan, moda ve sanat alanında öncü bir şehir olması nedeniyle, geçtiğimiz sene, global düzeyde “Key City” projesine dahil edilen 18 şehirden biri oldu. Adidas Originals Nişantaşı ile de Adidas, şehri sahipleniyor ve harekete geçiriyor.

Nişantaşı’nın renkli ve canlı ruhuyla, kentin stilini sokağa yansıtan Adidas Originals, sokak modasının belirleyicisi olduğu öncü anlayışı ile İstanbul’a ilham veriyor. Markanın, yaşam stilini oluştururken beslendiği müzik, sanat ve moda alanlarındaki yaratıcılığın da her ay gerçekleşecek etkinlik ve sürprizlerle önce mekâna, oradan hareketle de semte can vermesi hedefleniyor.
Yaratıcılık alanı ile ve ilham veren, hem ikonik hem de yeni Adidas Originals tasarımları ile mekân, bir mağazadan fazlasına, şehirden ilham alıp şehrin yaratıcılığına katkıda bulunan bir moda buluşma mekânına dönüşüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz