Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Adana Optimum’da Koray Avcı coşkusu

Adana Optimum’da Koray Avcı coşkusu

Sesi ve kendine has yorumuyla büyük bir hayran kitlesine hitap eden ünlü sanatçı Koray Avcı, “Senin İçin Değer” adlı son albümünü Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde Adanalı sevenleri için imzaladı. Yoğun bir sevgiyle karşılanan ünlü isim, imza verdiği hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip, sohbet ederek, gönüllerinde bir kez daha yer etti.

Sinema, müzik ve edebiyat dünyasının ünlü isimlerini Adanalılarla buluşturmaya devam eden Optimum, bu kez “Aşk ile”, “Sonra Dersin Ki” ve son stüdyo çalışması “Senin İçin Değer” ile müzik listelerindeki çıkışını sürdüren Koray Avcı’yı konuk etti. Optimum D&R Mağazasındaki etkinlik için saatler öncesinden yerlerini alan sevenleri, ünlü ismi alkışlarla karşıladılar. Koray Avcı, kendisine sevgi gösterisinde bulunan hayranlarını cep telefonunun kamerası ile görüntüledikten sonra imza günü etkinliğine başladı.

Her albümünde birer türkü, deyiş, arabesk, akustik ve bir Karadeniz şarkısı ile bir türküye yer vererek, her müzik zevkine hitap eden Koray Avcı’nın bu tarzı ondan imza almak için bekleyen ziyaretçi profiline de yansıdı. Her yaş grubundan sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği Koray Avcı’nın imza etkinliğine katılanlar, onu beklerken fonda çalan ve birbirinden değerli 16 eserden oluşan albüm şarkılarıyla hoşça vakit geçirdiler.

Bir dönem Selda Bağcan, Gülden Karaböcek ve Edip Akbayram tarafından da seslendiren bilindik bir şarkı olan “Adaletin Bu mu Dünya” adlı eser, orta yaş üzeri ziyaretçilere nostalji yaşattı. Karadeniz türkülerini sevenlere hitap eden ve sanatçının Karadeniz şivesi ile seslendirdiği “Al Gözümden Yaşları” da beğeniyle dinlendi. Albümün arabesk tarzı “Bir Sevda Yangını”, Onur Akın’ın dillerden düşmeyen eseri “Asi ve Mavi” ile “Yine Aylardan Kasım” adlı eserler, dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Albümün çıkış şarkısı “Senin İçin Değer” her yaş grubundan beğeni aldı. Gençler ise albümün en hareketli eseri “Erik Dalı” ile adeta yerlerinde duramadılar.

“Sesi Gülen Adam” olarak tanınan Koray Avcı, yaklaşık 3,5 saat süreyle albümünü imzaladığı sevenleriyle fotoğraf çektirip, sohbet ettikten sonra Adanalı sevenlerine yoğun ilgileri nedeniyle teşekkür edip vedalaşarak ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz