Ana Sayfa İNDEKS Acity Outlet AVM ACity AVM’de Turabi izdihamı

ACity AVM’de Turabi izdihamı

2014 ve 2015’te Survivor Şampiyonu olarak yarışma tarihine geçen Turabi, önceki gün Ankara A City AVM’deydi. ACity AVM’de Turabi izdihamı yaşandı.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü ve söyleşide yine büyük bir izdiham yaşandı. Ankara’nın çevre illerinden de gelen hayranları Turabi’yi görebilmek için adeta birbirini ezdi.
Herkesle tek tek ilgilenen ve fotoğraf çektiren Turabi, en büyük hayalinin Kenan İmirzalıoğlu ile bir filmde oynamak olduğunu söyledi.

Turabi, “Kenan İmirzalıoğlu ve Cüneyt Arkın’a hayranım. Ancak Kenan İmirzalıoğlu ile oynamak en büyük hayalim” dedi. Oyunculuk derslerine devam ettiğini söyleyen Turabi, “Eğitim önemli. Hatta insanlara bu dalda da kendimi kanıtlayana kadar oyuncu koçuyla çalışmaya devam edeceğim. Binicilik derslerine başlıyorum çünkü neyin ne zaman lazım olacağı belli olmaz” diyerek çok iddialı olduğunu ifade etti.

Kendini sürekli geliştirmeye çalıştığını anlatan Turabi, “Kendimde ne gibi eksikler var görmek için kişisel gelişim kitapları okuyorum. Çocukluğumda çok kitap okuma şansım olmadı ama çok fazla spor yaptım” dedi.

Bu sene Survivor’a katılacak olan Yılmaz Morgül ve futbolcu Yattara ile ilgili gelen sorulara ise “İkisi de tanınan bilinen kişiler. O yüzden onlar hakkında bir eleştiri yapmak bana düşmez. Survivor’ın ilerleyen zamanlarında iyi veya kötü halkımız eleştirilerini esirgemeyeceklerdir” açıklamasında bulundu.

Ardından da “Gidene kadar çok yemek yesinler. Bol bol idman yapsınlar ve sürekli sevdikleriyle vakit geçirip en sevdikleri şeyleri sıkılana yapsınlar. Çünkü orda bunları çok özleyecekler” tavsiyesinde bulundu. Hayranları Turabi’ye benzemek için saç ve sakal tıraşlarını değiştirdiklerini söyledi. Engelli çocuklar ve yaşlı teyzelerle özel olarak ilgilenip yanlarına giden Turabi, kalabalıktan dolayı 1 saatlik organizasyonu uzatarak 2 saat sahnede kaldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz