Ana Sayfa İNDEKS Acity Outlet AVM Acity AVM’de Sevgililer Günü rekorla kutlanacak

Acity AVM’de Sevgililer Günü rekorla kutlanacak

Acity AVM, Sevgililer Günü’nde bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Acity AVM’de bir araya gelecek çiftler, 15 bin mum yakacak.

Başkent Ankara Sevgililer Günü’nü romantik bir rekorla kutlamaya hazırlanıyor. 14 Şubat’ta Ankara Acity AVM’de yapılacak olan rekor denemesinde bir araya gelecek olan çiftler, 15 bin mum yakarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye çalışacak. Gün boyunca sürecek olan etkinlikte uluslararası gözlemciler tarafından sayılarak tespit edilecek olan mumlar “tek seferde dünyanın en fazla yanan mum rekoru” olarak kayıtlara girecek.

Daha önce Çin’de ve Almanya’da 12 bin mumla denenen rekor, bu kez Ankaralı çiftler tarafından 15 bin mumla yapılacak. İstanbul Yolu’nda bulunan ve bünyesinde 200’den fazla marka barındıran Acity AVM’de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Kalp şeklinde dizilecek olan 15 bin mumu yakacak çiftlerin yanı sıra, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde farklı bir şeyler yapmak ve sevgiye ışık tutmak isteyen herkes bu romantik ve anlamlı rekor denemesine davet edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz