Ana Sayfa İNDEKS 67 Burda AVM 67 Burda AVM’de 8. yıl coşkusu

67 Burda AVM’de 8. yıl coşkusu

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM’nin otomobil kampanyası Fiat Fullback sahibini 10 Mart saat 15.00’te Cumartesi günü gerçekleştirilecek çekiliş ile belirliyor. Çekiliş sonrasında sevilen sanatçı Merve Özbey unutulmaz bir konserle Zonguldaklılara keyifli anlar yaşatacak.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM’ nin düzenlediği otomobil kampanyasının hediyesi sahibini buluyor. 8 Aralık 2017 – 28 Şubat 2018 tarihinde aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin katılımı ile Fiat Fullback çekilişi 10 Mart saat 15.00’te noter huzurunda halka açık olarak yapılacak.

67 Burda AVM’den Merve Özbey konseri
Çekiliş sonrasında 8. yıldönümü kutlaması Merve Özbey konseri ile devam edecek. Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Merve Özbey, birbirinden güzel şarkılarını Esas 67 Burda ziyaretçileri için söyleyecek. Esas 67 Burda AVM, “Helal Ettim”, “Yaş Hikayesi”, “Topsuz Tüfeksiz” ve “Vicdanın Affetsin” gibi pek çok şarkısıyla gündemde olan Merve Özbey’in çekiliş sonrası unutulmaz konserine ev sahipliği yapacak.

Konser ve çekiliş heyecanı ile Esas 67 Burda AVM, Zonguldaklılara keyifli anlar yaşatacak.

Ayrıca instagram.com/67BurdaAvm sayfasında yapılan sosyal medya yarışması ile belirlenen 3 kişide Merve Özbey ile tanışma fırsatı yakalayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz