Ana Sayfa Yazarlar Pınar Salman 2016’yı vitrinlerde karşılamak

2016’yı vitrinlerde karşılamak

Bu yılbaşı Londra Oxford Caddesi Selfridge vitrinlerinde Zodyak’ın burçları boy gösterdi harika bir sunumla. Ben de sizlerle tamamen nükteyle burçlara göre 2016 yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Bir parça keyifli zaman geçirelim bunca ağır bir yılın ardından…

2015’te Ümit ve Umut ikiz kardeş geldiler yüreğimize oturdular, 2016’da bize Uğur kardeşlerini getirsinler. Uğurlu bir yıl geçirelim ve gelelim yorumlarıma…

AKREP

akrep

Akrepler her zamanki gibi yoğun ve karmaşık doğalarına rağmen tüm sezgilerini kullanarak çevrelerine hayat verecekler. 2016’da hedeflerine nasıl ulaşacaklarını bilecekler zaman zaman gizemli davransalar da güçlü karakterleri onlara her zaman yardımcı olacak.

ASLAN

aslan

Sevgili yırtıcılar bu sene çok ve coşkuyla çalışacaklar ve ister küçük, ister büyük olsun kendi krallıklarının tacını taşımak isteyecekler. Aynı zamanda kibar ve yardımsever olmaya devam edecekler.

BAŞAK

basak

Güvenilir, zeki ve pratik bir işkolik olan başaklar bu yıl hayat standartlarını yükseltmenin peşinde koşacak ve istediklerini elde edecekler.

BALIK

balik

Balık için 2016 yılında da değişen bir şey olmayacak desek… Balıklar yine algısal, ruhsal ve yaratıcı… Başkalarının duygularına duyarlı ve kendileriyle birlikte tüm insanlığın gelişimi ve iyiliğine çalıştıkları bir yıl daha yaşayacaklar.

BOĞA

boga

Geleneklerine, toprağına, ailesine, arkadaşlarına tutkuyla bağlı olan boğa, bu yıl daha da tutkuyla peşinden koşacağı hedefler belirleyecek kendine ve daha da kuvvetli bir iradeyle hedefine yürüyecek.

İKİZLER

ikizler

Kural tanımaz ikizler 2016 yılında da dünyayı kendi deneyimleme yolculuğuna devam edecekler, değişim ve özgürlük sevgili İkizlerin bu yılkı mottosu. Benden söylemesi…

OĞLAK

oglak

Dengeli, çalışkan, metodik, hırslı oğlak hiç bir şekilde yolundan dönmeden bir yıl daha yaşayacak hayatında. Disiplin ve denge içinde yeni atılacağı projeler olacak.

KOÇ

koc

Sevgili koçlar bu yılda her zamanki hızları ile karışıklıkların içinden korkuya yer olmayan doğalarıyla ve kuvvetli mizah anlayışlarıyla çıkacaklar. Koçlar 2016’da maceracı ruhlarını besleyecek birçok macera yaşayacaklar.

YAY

yay

Sakin olduğu kadar, özgür bir ruha sahip olan yaylar, bu yıl iyimser, meraklı ve sade bir yıl geçirmeyi arzu etseler de, kendi içlerinde ve çevrelerinde patlamalara hazır olmalılar. Onlar için yılın mottosu patlamalar…

KOVA

kova

Eksantrik, özür düşünceli ve tüm geleneksel düşünce kalıplarının dışında bir kategoride olan kova burçları, bu yıl Zodyak’ın tüm diğer burçlarının dışında davul ellerinde çala çala herkesin dikkatini üstlerinde toplayacakları bir yıl geçirecekler.

YENGEÇ

yengec

Kendi içinde hayli derin bir duygusallık yaşasa da, sevgili yengeçler bu yıl daha dışa dönük hissedecekler. Aile konusundaki hassasiyetleri doruk yapacak, içe dönük ve karamsar olma eğilimini kontrol edebildikleri sürece daha huzurlu bir yıl geçirecekler.

TERAZİ

terazi

Etrafında hayranlık uyandıran, estetik duyarlılığı yüksek ve kibar teraziler için bu yıl fırtınalı geçen 2015 sonrası yepyeni olasılıklarla karşılaşma yılı olacak. Özgür ruhlu teraziler bu yıl kendilerine renkli hobiler edinecekler.

Hepimize “bu kadar muhteşem olabileceğini düşünemezdim” diyeceğimiz tat da yeni bir yıl dilerim…

Aşk olsun 2016…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz