Ana Sayfa Hizmet-Tedarik 2016’da 1 milyar adet e-arşiv fatura düzenlendi

2016’da 1 milyar adet e-arşiv fatura düzenlendi

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) 2016 yılı verilerine göre, yıllık düzenlenen e-fatura adedi 170.673.313, e-arşiv fatura adedi ise 1.005.239.719 oldu. E-dönüşüm sektörüne yapılan yatırımlar sayesinde Türkiye hızla dijitalleşiyor.

E-dönüşüm uygulamaları düzenlenen regülasyonlar ve artan talepler doğrultusunda hızla yayılmaya devam ediyor. Kâğıda dayalı işlemlerde sık rastlanılan evrakların kaybolması, teslim edilememesi, günlerce bekleyen işlemler geride kalıyor. E-dönüşüm uygulamaları kâğıt, işçilik, postalama ve depolama gibi alanlarda sağladığı tasarruflarla ülke ekonomisine önemli katma değer sağlıyor. İşlemleri hızlandıran ve kolaylaştıran e-dönüşüm süreçleri çevreci olmasıyla da dikkat çekiyor. E-fatura, e-defter ve e-arşiv hizmetleri sunan Doğan E-Dönüşüm, teknoloji yatırımları, uzman kadrosu, hizmet üstünlükleri ve Ar-Ge gücü ile e-dönüşüm sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

E-dönüşüm sektörüne öncülük etmeyi hedefliyor

Teknolojinin gelişmesi ve yürürlüğe giren düzenlemelerle birlikte Türkiye’de e-dönüşüm alanı giderek gelişip yaygınlaşıyor. 2014 yılının başından itibaren 10 milyon TL ve üzeri ciroya sahip firmaları kapsayan e-dönüşüm uygulamaları, ek düzenlemeler ile daha fazla alanda kullanılmaya başlandı. Zarf sektöründe 35 ülkeye hizmet veren ve sektörünün lideri olan Doğan Zarf, e-dönüşümün gücüne inanarak yeni bir şirket ile bu alanda da faaliyet gösterme kararı aldı. Doğan Zarf bünyesinde faaliyet gösteren Doğan E-Dönüşüm Hizmetleri, uzman kadrosu, Ar-Ge gücü ve yenilikçi teknolojisi ile müşterilerine e-fatura, e-defter ve e-arşiv alanında fırsatlar sunuyor.

E-fatura, e-defter ve e-arşiv çözümlerinde yenilikçi yaklaşım

Dijital bir çağda yaşadığımızın ve yeniliklere kapalı şekilde faaliyet göstermenin olanaksız olduğunun altını çizen Doğan E-Dönüşüm Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Doğan, “Zarf sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir çalışmalarımızı yürütüyoruz. Güçlü yerli sermayemiz sayesinde bu alandaki yatırımlarımızı ve tecrübemizi e-dönüşüm alanına taşıyarak, sektörün öncüsü olmayı hedefliyoruz. Dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de e-dönüşümünün hızla yaygınlaştığını, ülkemize katma değer sağladığını görüyoruz. İlerleyen zaman içerisinde e-dönüşüm alanına yönelik yatırımlarımızı artıracağız. Doğan E-Dönüşüm, değişimin her alanda gerçekleşen ve değişerek gelişmenin önemini bilen bir kurum kültürüne sahip. E-fatura, e-defter ve e-arşiv çözümlerimiz ile müşterilerimize ve ülkemize katkı sağlamak üzere yola çıktık. Müşteri memnuniyetimizi güven ile harmanlayacak ve yenilikçi teknolojilerimizi sektörün lideri olma yolunda kullanıma sunacağız. Birikimli kurum kültürümüzün, inovatif yaklaşımlarımızın ve güçlü Ar-Ge yapımızın sektörün gelişmesine katkı sağlayacağını ve bizi hedeflerimize ulaştıracağını düşünüyoruz.” dedi.

Yaygın bayi ağı ve yüksek hizmet kalitesi

Doğan E-Dönüşüm, e-fatura, e-defter ve e-arşiv süreçlerinde şirketlerin ihtiyaçlarını analiz etmelerine ve belirlemelerine yardımcı oluyor. Müşterilerine özel servislerle hızlı, kolay çözüm ve hizmetler sağlayan Doğan E-Dönüşüm, yaygın hizmet ağı ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor. Şirketlerin kullandıkları muhasebe veya ERP yazılımlarıyla entegre çalışabilen bütünleşik çözümler sunan firma, tümleşik ve kesintisiz servisleriyle dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz