Ana Sayfa AVM 11 ayın sultanı, Sümerpark AVM’de toplandı

11 ayın sultanı, Sümerpark AVM’de toplandı

Sümerpark AVM, ramazan ayında geçmişin unutulmaz kahramanlarını günümüze taşıyacak. Hacivat ve Karagöz’den Nasrettin Hoca’ya, İbiş’ten Kavuklu’yla Pişekâr’a kadar birçok efsane Sümerpark AVM’de toplanıyor. Tıpkı geçmişteki gibi renkli geleneksel oyunlar, 3 Temmuz tarihine kadar her cuma, cumartesi ve pazar günleri Sümerpark AVM’de olacak.

Sümerpark AVM, ramazan ayında Denizli’nin en hareketli merkezlerinden biri olacak. Restoranları ve kafeleriyle en güzel iftar sofralarının kurulduğu Sümerpark AVM, ramazan boyunca hazırlanan özel atmosferiyle keyifli bir ay geçirmek için en uygun ortamı hazırladı. Sümerpark AVM, ramazana özel sürprizlerle dolu etkinlik programıyla da Denizlilileri mutlu edecek. Sümerpark AVM 3 Temmuz tarihine kadar her cuma, cumartesi ve pazar birbirinden eğlenceli ramazan etkinlikleriyle daha da renklenecek.

Geçmişin unutulmaz ramazanlarının kahramanları bir ay boyunca Sümerpark AVM’de olacak. Sümerpark AVM, 11 ayın sultanı ramazanda, Hacivat ve Karagöz’den Nasrettin Hoca’ya, İbiş’ten, Kavuklu’yla Pişekâr’a kadar birçok tarihi kimliği de günümüze taşıyor. Sümerpark AVM’de sadece çocuklar değil büyükler de coşkulu saatler geçirecek. Orta Oyunu, Meddah şovu, Aşuk ile Maşuk gösterisi unutulmaz anılar yaşatacak. İllüzyon gösterileri ve kukla tiyatrosuyla Sümerpark AVM’de herkes eğlenecek. Saat 17.00’de başlayacak etkinlikler unutulmaz bir ramazan yaşatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz