Ana Sayfa İNDEKS AYD ‘1 Numaralı Markalar’ belli oldu

‘1 Numaralı Markalar’ belli oldu

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması’nın sonuçları, 9 Ocak akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni ile açıklandı.

Perakende dünyasının her yıl heyecanla beklediği ve kazananların halkın verdiği yanıtlarla belirlendiği, Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları Araştırması’nın sonuçları belli oldu. Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları, Zorlu Center sponsorluğunda 9 Ocak Salı akşamı Zorlu PSM’de düzenlenen tören ile ödüllerine kavuştu.
Oyuncu ve sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ve AYD Başkanı Hulusi Belgü’nün ev sahipliğinde, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen 1 Numaralı Markalar Ödül Töreni’ne iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Törende konuşma yapan AYD Başkanı Hulusi Belgü; “Bu akşam sektörümüz için yine güzel şeylerden bahsetme zamanı, birlikte sevinme, birlikte eğlenme zamanı… Yine ‘birlik olma’ zamanı… Çünkü bu gece hepsi birbirinden değerli perakende markalarımızın halk tarafından değerlendirilerek ödüle layık görüldüğü ve ödüllerine kavuşacağı bir akşam… Hepimizin bildiği üzere, içinde bulunduğumuz coğrafyanın da etkisi ile ülkemiz her zaman birtakım zorluklarla mücadele etmek durumunda kalıyor. Fakat her seferinde alnımızın akıyla bu mücadeleden çıkıyoruz. İşte bu mücadele zamanlarında bile her geçen gün de markalarımızın başarılarına şahit oluyoruz. Bu başarıların başında da özellikle yurt dışına açılma planları yapan, yurt dışındaki mevcut mağaza sayısını artırmayı amaçlayan markalarımızın başarıları geliyor. AVM’lerimizde yabancı markalarla aynı rekabet ortamında bulunup deneyim kazanarak bugün yurt dışına açılan markalarımız hepimiz için gurur kaynağı… Bu sebeple bizim gönlümüzde tüm markalarımız 1 numara…” şeklinde konuştu.

Perakende sektörüne ilişkin 15 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu törende, En Beğenilen Marka Yüzü Özel Ödülü’nü son dönemde yeteneği ile göz dolduran ve Penti’nin reklam kampanyası ile kariyerine bir başarı daha ekleyen Aslı Enver aldı. Anchor Mağaza Özel Ödülü’nün sahibi ise eşdeğer puanları ile Teknosa ve Boyner oldu. Törende ayrıca 1993 yılında Türkiye’nin ilk ve en büyük hipermarketi olarak açılan ve bu yıl 25’inci yılını kutlayan CarrefourSA İçerenköy’e 25 Yıllık Mükemmelik, Sürdürülebilirlik ve Başarı Onur Ödülü takdim edildi.

KategorilerKazanan Markalar
Kadın GiyimKoton
Erkek GiyimKiğılı
Günlük Spor GiyimLC Waikiki
Çocuk Giyim LC Waikiki
Bebek Ürünleri – Oyuncak Joker
Spor MalzemeleriNike
Ayakkabı – ÇantaDerimod
Kişisel Bakım – KozmetikWatsons
Ev Tekstili – Dekorasyon Madame Coco
Teknoloji PerakendeciliğiTeknosa
Teknoloji ÜreticisiSamsung
AksesuarAtasay
Self-Servis RestoranBurger King
RestoranHD İskender
KafeMado
Anchor Mağaza Teknosa & Boyner

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz