Ana Sayfa AVM Zorlu’da ışıltılı tasarım turu

Zorlu’da ışıltılı tasarım turu

İstanbul’un çekim merkezi Zorlu Alışveriş Merkezi, 8 Ekim Cumartesi günü Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan ile birlikte Raffles Arcade’de ağırladıkları cemiyet hayatının ünlü isimlerine, eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşattı.

Zest İstanbul konseptinin mimarları olan, moda dünyasının iki önemli ismi, Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan, Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeki Raffles Arcade’de benzersiz bir tasarım turuna imza attı. 8 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen etkinlikte ikili, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde dünyaca ünlü mücevher, tasarım, aksesuar ve saat markalarının konumlandırıldığı Raffles Arcade bünyesindeki mağazaları misafirleri ile birlikte gezdi.

İkili, bu tur için mağazalardan özel olarak seçtikleri ürünlerin hikayelerini aktardı, stil ipuçlarını paylaştı. Sanat ve cemiyet hayatından Berrin Zorlu, Beyza Aslan, Feryal Gülman, Gül Gölge, Elif Dürüst, Nil Bentürk ve Edvina Sponza gibi birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı bu özel turda katılımcılar, benzersiz ve samimi bir alışveriş deneyimi yaşadılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz