Ana Sayfa İNDEKS Flo Ziylan’da görev değişimi

Ziylan’da görev değişimi

Türkiye ayakkabı sektörünün lider ismi Ziylan Grup’un İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Ersin Aydın’a emanet edildi. Telekomünikasyon ve perakende sektöründe başarılı bir kariyere sahip olan Aydın yeni görevinde, Organizasyonel Gelişim süreci başta olmak üzere tüm fonksiyonların yönetiminden sorumlu olacak.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisi Ziylan Grup’un İnsan Kaynakları departmanı Ersin Aydın’a emanet edildi. Geçtiğimiz Ağustos ayında Ziylan ailesine katılan Aydın, 1995 yılında adım attığı iş dünyasında bugüne kadar telekomünikasyon ve perakende sektörünün önde gelen şirketlerinde önemli başarılara imza attı.
Ziylan Grup bünyesinde, Mağaza/Merkez İK İş Ortaklığı, Ücret ve Yan Haklar, Bordro&Özlük, Organizasyonel Gelişim süreçlerine ait tüm fonksiyonların yönetiminden sorumlu olacak Ersin Aydın, Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu ve CTI’da Co-Active Koçluk Sertifikasyonu ve Liderlik eğitimi aldı.

Turkcell’de 10 yılı aşkın deneyim

Odeon Cineplex’ te 2002-2003 yılları arasında İnsan Kaynakları ve Sistem Müdürü olarak çalışma hayatına başlayan Aydın, 2003-2006 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri’nde Çalışma İlişkileri Yönetimi Birim Müdürü, 2006-2007 yılları arasında Yatırımlar İş Destek Bölüm Başkanı olarak görev aldı.
Ersin Aydın, Turkcell’in grup şirketleri olan KKTCELL’ de 2007-2008 yıllarında İş Destek Genel Müdür Yardımcısı; 2008-2009 yılları arasında Holding’in

Belarus’taki yatırımı olan Life firmasında İnsan Kaynakları Danışmanı, 2010-2011’de İş Destek Genel Direktör Yardımcısı, sonraki 3 yılda ise Turkcell Global Bilgi’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştı. 2014’te Turkcell Grubu’ndan ayrılan Aydın, 2016 Ağustos’unda Ziylan Grubu’na katılmadan önce LC Waikiki ve Alliance Healthcare Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz