Ana Sayfa AVM Yusuf Güney Forum Aydın’a geliyor

Yusuf Güney Forum Aydın’a geliyor

Forum Aydın Sevgililer Günü’nün romantizmini alışveriş merkezine taşıyor. 11 – 12 Şubat’ta Forum Aydın ziyaretçileri aşk, müzik ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirecek.

Aydın’ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Sevgililer Günü’nü kutluyor. 11-12 Şubat tarihinde Sevgililer Günü için hazırlanan eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Sevgililer Günü’ne özel yarışmada çiftler birlikte hem yarışıp hem de eğlenip sürpriz hediyeler kazanacak. 14.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek yarışmada kalp şeklindeki hediye havuzunda armağanları yakalamayı başaran çiftler, sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Sürpriz hediyeler içinde pırlanta yüzük, hediye çekleri ve sinema bileti bulunuyor.

11 Şubat günü saat 15.00’te ise sevilen şarkıcı Yusuf Güney en güzel şarkılarını Forum Aydın ziyaretçileri için söyleyecek. Yusuf Güney mini konserde sevilen şarkılarını seslendirdikten sonra imza gününde hayranlarıyla buluşarak bolca fotoğraf çektirecek. Aşk dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm Aydınlılar, Forum Aydın’a davetli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz