Ana Sayfa Gündem Yeşil Kundura büyüyor

Yeşil Kundura büyüyor

Sağladığı rahatlık ve şıklıkla dünyanın en çok tercih edilen ayakkabı markaları arasında yer alan Hush Puppies yeniden Yeşil Kundura ailesine dönerken, tüm dünyada bir trend yaratarak, birbirinden farklı erkek ve kadın ayakkabı modelleriyle konfor ve şıklığı bir araya getiren Sebago, Türkiye’de ilk kez Yeşil Kundura güvencesiyle satılacak.

Dünyanın en kaliteli ve tanınmış ayakkabı markaları arasında yer alan Hush Puppies yuvaya döndü. Marka, Türkiye macerasına yeniden Yeşil Kundura mağazaları ve Yeşil Kundura yetkili bayilerinde devam ediyor. Ailenin yeni üyesi Sebago ise tarzını Yeşil Kundura çatısı altında yansıtarak Türk tüketicisi ile buluşuyor.

Yeşil Kundura Genel Müdürü Hüseyin Kızanlıklı, uzun süre distribütörlüğünü yaptıkları Hush Puppies ile yeniden bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Hush Puppies ve aramıza yeni katılan Sebago’yla büyük bir sinerji kazanacağız. Bu değerli markaları Türkiye’de hak ettikleri konuma getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

1958 yılında ilk gündelik ayakkabı trendini yaratarak ayaklara sağladığı rahatlıkla sektöre damga vuran Hush Puppies, her zaman modern ve rahatlığın öncüsü oldu. Zamansız stili, müşterilerine sağladığı konforla güvenilir ve yaşam dolu bir marka olarak tanınıyor.

1946’da New England Bölgesi’nde doğan Sebago da, rahatlık ve şıklığı ön plana alan sıra dışı çizgisiyle başta iş dünyası, tekne tutkunları ve gençler olmak üzere şıklığından ödün vermeyenlerin tercih ettiği bir marka olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz