Ana Sayfa AVM Yeniyol Yazılım’dan Ankara Podium AVM’ye Boom Card

Yeniyol Yazılım’dan Ankara Podium AVM’ye Boom Card

Ankara Podium AVM, Troy özelliğine sahip yeni nesil sadakat kart projesi Boom Card’ın lansmanını gerçekleştirdi.

Boom Card, alışveriş merkezleri için uyarlanmış, kuruma özel tasarlana, güvenli ve ileri teknoloji ile hazırlanmış Troy özelliği ile Türkiye’de ilk defa Ankara Podium AVM tarafından gerçekleştirilmiş AVM kart projesi.

Perakende sektörünün önde gelen mağazalarının da yoğun bir katılımıyla 28 Eylül tarihinde Boom Card’ın lansmanı gerçekleşti. Eğlenceli sunumlar eşliğinde geçen Boom Card lansmanında, Yeniyol Yazılım Genel Müdürü Şenay Çetin Boom Card ile ilgili merak edilen tüm soruları yanıtladı.

Boom Card ziyaretçilerin kampanyalarda kazandıkları paranın anında karta yüklenmesini ve tüm banka pos cihazlarında harcanabilmesini sağlayan ilk CRM kartıdır. Kapalı devre çalışan sistemde AVM’de kazanılan paralar sadece alışveriş merkezi yönetiminin belirleyeceği AVM içi mağazalarında ya da alışveriş merkezi dışında kendi belirleyecekleri istedikleri noktada Boom Card kullanıcıları tarafından harcanabilecek. Aynı zamanda Boom Card kullanıcıları Troy ve Param’ın dış markalarda sağlayacağı özel indirim ve ayrıcalıklardan da faydalanabilecekler. Ön ödemeli kart özelliğindeki Boom Card, kullanıcıları tarafından içine para yüklenebilme özelliği ile de fark yaratacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz