Ana Sayfa AVM Yeni yılın coşkusu Primemall İskenderun AVM’de

Yeni yılın coşkusu Primemall İskenderun AVM’de

Ziyaretçilerin hem ihtiyaçlarını karşıladığı hem keyifli vakit geçirdiği Primemall İskenderun, yeni yıl yaklaşırken ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Yılbaşı için birbirinden farklı etkinliklerle adından söz ettirmeye devam edecek olan Primemall İskenderun AVM, ziyaretçilerini birbirinden farklı sürprizler ile buluşturacak.

Keyifli alışverişin adresi Primemall İskenderun, gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne yaptığı etkinliklerle hafızalardan silinmeyen Primemall İskenderun, yeni yılda sürprizleri ile ziyaretçilerini sevindirecek.

Primemall İskenderun, 31 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştireceği Noel Baba Bandosu etkinliği ile ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatarak muhteşem müzik şovu ile 2016 yılına elveda diyecek.
Çocuklar kendi yılbaşı ağaçlarını kendileri süsleyecek
Primemall İskenderun birbirinden renkli ve eğlenceli yeni yıl aktiviteleri ile 2017 yılına coşkuyla merhaba derken, minik ziyaretçilerini de unutmuyor. 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde “Çam Ağacı Süsleme Atölyesi’ne katılan çocuklar kendi ağaçlarını kendileri süsleyecek ve süslediği ağaçlara sahip olacak. Yeni yılın simgesi haline gelen Noel Baba bu sene de çocukları unutmayacak ve 31 Aralık günü çocuklara hediye dağıtacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz