Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara Yeni yıl şenliği tüm renkleriyle Ankara Anatolium’da

Yeni yıl şenliği tüm renkleriyle Ankara Anatolium’da

Mallexpert tarafından yönetilen Anatolium Alışveriş Merkezi, yeni yılda da ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinlik ve kampanyalarıyla karşılayacak.

29 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında instagram hesabımızdan başlatılan yarışma ile Avm girişine konumlanan ve Ankara’nın en yükseği olma özelliği taşıyan yeni yıl ağacı ile en güzel selfieyi çekip paylaşan 5 ziyaretçiye sürpriz hediyeler dağıtılırken, 9-10 Aralık’ta Beko ile düzenlenecek olan ‘Ayağını Yerden Keseceğiz’ etkinliği, 15-22 Aralık’ta ‘Dengede Durma Oyunu’, 16-17 Aralık’ta ‘Ok Atma Yarışması’, 23-24 Aralık’ta ‘Rodeo Etkinliği’ ve ‘Hafıza Kartı Oyunu’ etkinlikleri ile ziyaretçiler, birbirinden keyifli anlar yaşayacak ve sürpriz hediyelerin sahibi olma şansını yakalayacaklar.

‘Miniklerle Yeni Yıl Atölyesi Etkinliği’ ile minik ziyaretçiler kendi çam ağaçlarını kendileri süsleyecek, el becerilerini geliştirecek ve eğlenerek öğrenecekler.

16-31 Aralık tarihleri arasında ise 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ACard sahibi ziyaretçilerimize Ikea hediye çeki ve Milli Piyango çeyrek bileti hediye edilecek.

30 Aralık’ta ‘Sütlü Kakao’ grubu ile müzik etkinliğinde ziyaretçilerimiz adeta bir müzik şöleni yaşarken, 31 Aralık’ta yılbaşı maskotu eşliğinde Ankara Anatolium AVM içerisinde baston şeker dağıtımı yapılacak.

Ankara Anatolium, yeni yıla kazanarak ve eğlenerek girmek isteyen herkesi, alışverişin eğlenceye dönüştüğü etkinliğe bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz