Ana Sayfa AVM Yeni yıl eğlencesi M1 Adana’da

Yeni yıl eğlencesi M1 Adana’da

M1 Adana’da çocuklara yeni yıl Aralık ayı boyunca her hafta sonu çok eğlenceli, çok keyifli, çok ışıltılı atölyeler ile geliyor.

2000 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan M1 Adana AVM, açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği sayısız etkinliğe bir yenisini ekliyor. Yılın son günlerine heyecanla bekleyen minikler 02-31 Aralık tarihleri arasındaki yeni yıl etkinlikleriyle 2018’e şimdiden merhaba diyor.

M1 Adana AVM’nin düzenlediği yeni yıl etkinlikleri, rehber eğitmenler eşliğinde uygulanırken birbirinden farklı tasarım atölyeleri içeriyor. Çocuklarımızın yeni yıla özgü objeleri tasarlayacağı atölyeler, 5-12 yaş grubundaki tüm ziyaretçileri kapsıyor.

Katılımcılar, M1 Adana AVM yeni yıl etkinliklerine her hafta sonu 13.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak katılabilecekler. Minikler, akranlarıyla birlikte kendi elleriyle ürettikleri hediyeler hazırlayacaklar, karton, keçe, kumaş gibi materyaller kullanarak birbirinden yaratıcı objeler tasarlayacak. Bu farklı ve eğlenceli etkinliğe tüm çocuklar davetli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz