Ana Sayfa AVM Yaz tatili Capacity etkinlikleriyle güzelleşiyor

Yaz tatili Capacity etkinlikleriyle güzelleşiyor

Yaz tatilinini doyasıya yaşamak isteyen çocuklar ve aileleri, 7’den 70’e her kesime hitap eden etkinlikler ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin keyif ve eğlence dolu hafta sonu aktiviteleriyle adeta serin sulara yelken açıyor. Çocuklar, Capacity’de ağustos ayı boyunca, her cumartesi günü yaratıcılıklarını geliştiren atölye çalışmalarına katılarak becerilerini geliştirme imkanı bulurken, Pazar günleri ise eğlenceli sahne gösterileriyle kahkaha dolu anların başrol oyuncusu olacaklar.

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, Ağustos ayı süresince düzenleyeceği program ile yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocuklara, aileleriyle birlikte katılabilecekleri hem eğitici hem de keyifli aktivitelerle dolu bir hafta sonu vaat ediyor. Uzun yaz tatili boyunca çocuklarına daha çok zaman ayırmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen ailelerin imdadına yetişen Capacity, her hafta sonunda farklı bir etkinliğin yer aldığı program aracılığıyla çocukların evlerinden sonra ikinci adresi olacak. Program kapsamında çocuklar, her Cumartesi farklı bir atölye çalışmasına katılıp, her Pazar günü ise yine farklı bir gösteri izleyebilecek.

Programda yer alan özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan atölye çalışmalarına katılan çocuklar, el becerilerini geliştirme imkanı sunan Taç Yapım, Taki Tasarım ve Maske, Kelebek Yapım ve Kukla Yapım Atölyeleri aracılığıyla, hayal dünyalarını keşfe çıkacaklar. Yaz tatilinin neşesini Capacity’de doyasıya çıkaran çocuklar, Pazar günleri gerçekleşecek gösteriler ile eğlenceli anlara yelken açacaklar. ‘Zaman Tüneli, Şenlik Sokak, Çevreci, Mahallade Temizlik Var’ isimli tiyatro gösterilerini izleyen çocuklar hem öğrencek hem de eğlenecekler.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da etkinlik programına dahil eden Capacity, 30 Ağustos Salı günü 14.00- 16.45 saatleri arasında gerçekleşecek Strafordan Türkiye Haritası Yapımı Atölyesi ile çocuklar, çoşku dolu bir bayram havası soluyacaklar. Gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk Bayrağı hediye edecek olan Capacity’de; sadece çocuklar değil, büyük küçük tüm ziyaretçiler bu anlamlı zaferin bayramını doyasıya yaşayacaklar.

Detaylı etkinlik programı şöyle:

6 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Taç Yapım Atölyesi
7 Ağustos Pazar14.00 – 16.45Zaman Tüneli
13 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Takı Tasarım ve Maske Atölyesi
14 Ağustos Pazar14.00 – 16.45Şenlik Sokak
20 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Kelebek Yapım Atölyesi
21 Ağustos Pazar14.00 – 16.45Çevreci Tiyatro Oyunu
27 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Kukla Yapım Atölyesi
28 Ağustos Pazar14.00 – 16.45Mahallede Temizlik Var
30 Ağustos Salı14.00 – 16.45Strafordan Türkiye Haritası Yapım Atölyesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz