Ana Sayfa Gündem Vialand Tema Park’a yeni yatırım

Vialand Tema Park’a yeni yatırım

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı Vialand, yeni açılan ‘Vialand Parkur’ ile eğlenceyi macera ve doğa ile birleştiriyor. ‘Mutlu Anılar Diyarı’ Vialand Tema Park’ın 50 milyon lira yatırımla hayata geçen doğa parkurunda 5 yeni ünite eğlence severleri bekliyor.

120 bin metrekarelik bir alan üzerinde yer alan ve 7’den 70’e herkese hitap eden çeşitli eğlence ünitelerini misafirleriyle buluşturan Vialand Tema Park, ‘Vialand Parkur’ ile doğa ve macerayı bir araya getiriyor. 50 milyon liralık yatırımla 20 bin metrekarelik bir alanda kurulan Vialand Par-kur’da 5 yeni eğlence ünitesi misafirlerle buluşacak. 9 yıl önce kapılarını açan ve tema park, alış-veriş merkezi, otel ve açık hava sahnesiyle Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın eğlence ve alışveriş-te ilk adresi haline gelen Vialand Tema Park’ta eğlence yepyeni alternatiflerle devam ediyor.

Vialand Tema Park Direktörü Tankut Tonger, “Vialand Tema Park yeni yatırımlarla büyümeye ve eğlencenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Misafirlerimizin çok sevdiği ‘Nefeskesen’, ‘Viking’ ve ‘Adalet Kulesi’ gibi birçok ünitemize yeni eğlenceler eklemekten mutluluk duyuyoruz. 50 milyon lira yatırımla kurduğumuz ‘Vialand Parkur’, eğlenceyi doğa ve macera ile bir araya geti-riyor. Fark yaratan Vialand Parkur’u bu yıl 100 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz. Yaptığımız yeni yatırımlarla turizme olan katkılarımızı da artırarak devam ettiriyoruz” dedi.

‘Mutlu Anılar Diyarı’ Vialand’in yeni eğlence alanı Vialand Parkur’da 5 yeni ünite doğa ve macera severlerle buluşuyor. Vialand Parkur’da spor tutkunlarının vazgeçilmezi olan dağcılığı yepyeni bir boyuta ulaştıran Tırmanma Duvarı, 8 farklı temayla benzersiz bir deneyim sunacak. Yer çekimi-ne meydan okumak isteyenler için iki katlı ‘Trambolin’ ve eğlenceyi yükseklerde arayanlar için ‘Yüksek İp Parkuru’ macera severlerle buluşacak. Vialand Parkur’da 20 farklı oyun kurgusuna sahip ‘Ağ Parkuru’, açık havada kaymanın keyfini yaşamak isteyenler için ‘Tubby Slide’ ise adre-nalin dolu deneyimler sunacak.

Vialand Tema Park’ta dünyanın en iyi 4. roller coaster’ı seçilen “Nefeskesen”, 50 metreden adre-nalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, King Kong, Viking gibi heyecanı ve adrenalini doruklar-da yaşamayı vadeden birçok eğlence ile “Fatih’in Rüyası” gibi çok sayıda sevilen ünite yer alıyor. Vialand Parkur ise yepyeni üniteleri ve adrenalin dolu eğlenceleriyle kapılarını misafirlerine aça-cak. Parkurda yer alan ünitelerde, 100 santim üzeri boy ölçüsüne sahip tüm misafirler eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz