Ana Sayfa Gündem Vialand AVM’ye ‘okula dönüş’ dopingi

Vialand AVM’ye ‘okula dönüş’ dopingi

Eğitim-öğretim yılının yeniden başlamasıyla Vialand AVM’de hareketlilik arttı. Türkiye’nin en büyük açık hava konseptli alışveriş merkezlerinden Vialand’de okulların açılmasıyla yoğunluk yükseldi. Vialand ve Venezia Alışveriş Merkezleri Direktörü Oğuz Isıgöllü, “10-11 Eylül’de rekor sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yaptık. Yoğunluğun önümüzdeki dönemlerde de devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Eğitim-öğretim yılının 12 Eylül’de yeniden başlamasıyla okula dönüş heyecanı doruğa çıktı. Aileler çocuklarıyla birlikte kırtasiye ve okul alışverişleri için, Vialand AVM’ye akın etti. 10-11 Eylül günlerinde Vialand AVM’ye rekor sayıda ziyaretçi girişi kaydedildi. Vialand ve Venezia Alışveriş Merkezleri Direktörü Oğuz Isıgöllü, okul alışverişlerinde de açık hava konseptinin ve büyük metrekareli mağazaların kendilerine önemli bir avantaj sunduğunu dile getirdi.

Isıgöllü, “Okula dönüş heyecanının başladığı bu günlerde misafir sayımızda dikkat çekici bir artış gözlemliyoruz. Aileler çocuklarıyla birlikte hem okul ve kırtasiye ihtiyaçlarını AVM’mizde gideriyor hem de dünya standartlarında restoranların yer aldığı yeme-içme alanımızda eğlencenin, sosyalleşmenin tadını çıkarıyor” dedi. Okula dönüş alışverişlerinde özellikle hazır giyim, kırtasiye, ev ve çocuk giyim kategorilerinde artışın öne çıktığını belirten Isıgöllü, “Eğitim öğretim yılının yeniden başlamasıyla birlikte rekor sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yaptık. Geçtiğimiz yıla kıyasla cirolarda ve sepet ortalamalarında büyük artışlar gözlemliyoruz. Kırtasiye ve okul alışverişinde yoğunluğun bu hafta da devam etmesini bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Vialand AVM’de ailelerle çocuklar hem okul alışverişlerini yapıyor hem de yeme-içme ve eğlence alanlarının keyfini çıkarıyor. Vialand’in ‘entegre perakendecilik’ vizyonuyla farklılaşan ilk alışveriş merkezi olduğuna dikkat çeken Isıgöllü, “Ziyaretçilerimiz, özellikle de çocuklar ve gençler farklı ve daha fazla eğlence vadeden tesislere ilgi gösteriyor. Bu anlamda Vialand AVM eğlence ve perakendeyi bir araya getirdiği fonksiyonlarıyla alışverişin ve sosyalleşmenin adresi olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

Toplamda 600 bin metrekarelik alana sahip konumuyla Türkiye’nin en büyük açık hava konseptli alışveriş merkezlerinden Vialand, ziyaretçilerinin tüm alışveriş ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceği, eğlenebileceği ve sosyalleşebileceği çok yönlü bir merkez olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz