Ana Sayfa AVM Vialand AVM’de Sokak Oyunları Festivali

Vialand AVM’de Sokak Oyunları Festivali

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan Vialand, çocukların karne tatilini unutulmaz kılmaya hazır-lanıyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı konseptiyle özgün mimarisi ve alışveriş caddesinde yer alan nostaljik tramvayıyla öne çıkan Vialand AVM 18-19 ve 25-26 Haziran tarihlerinde Sokak Oyunları Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Açık havada alışveriş imkanı ve özgün mimariye sahip caddeleriyle ziyaretçilerine eğlence ve pe-rakendeyi bir arada sunan Vialand AVM, Sokak Oyunları Festivali’yle çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Festivalde, açık havada kurulacak parkurlarda çocuklar geleneksel sokak oyunlarıyla doyasıya eğlenecek. Festival 18-19 ve 25-26 Haziran tarihlerinde birbirinden farklı ve keyifli oyunlarla gerçekleşecek.

Festival’de mim sanatçıları, jonglörler, balon katlama sanatçıları, yüz boyama köşeleri, sihirba-zlar, tiyatrolar ve önemli markaların stand etkinlikleriyle de benzersiz bir deneyimi Vialand AVM’ye taşıyor olacak.

Tatili boyunca minik misafirlerine eğlenceli anlar yaşatmayı amaçlayan Vialand AVM’de etkinlik dizisi, 18 Haziran Cumartesi günü, gün boyu sokak oyunlarının keyfini çıkaracak çocuklar için eğlence, sevilen ve ilgiyle takip edilen, ’Karamela Sepeti’, ‘Müzikolaj’, ‘Şarkı Söyle Dans Et’ ve ‘Kendin Yap Kendin Çal’ adlı şarkılarında sahibi olan Onur Erol konseri ile devam edecek.. 19 Haziran Pazar günü sahne şovuuyla devam edecek. Festival bir sonraki hafta olan 25-26 Haziran tarhilerinde de bir dizi etkinliklik dizisi ve sokak oyunları deneyimiyle son bulacak.

Vialand AVM’de çocuklar için yaz tatili festivalle başlıyor
Vialand& Venezia AVM’ler Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü, “AVM’miz gençler ve çocuklar tarafından yoğun ilgi görüyor. Eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle yaz tatiline çıkan çocuklarımıza, caddelerimizde kuracağımız parkurlarda unutulmaz bir deneyim yaşatmayı arzuluyoruz. Sektörde ilk kez ‘eğlence’ ve ‘pe-rakende’ başlıklarını bir araya getiren bir AVM olarak, ziyaretçilerimizin iyi vakit geçirmesi önceliğimiz. Pan-demi nedeniyle uzun süre evde kalan çocuklar, Sokak Oyunları Festivali’yle caddelerimizde sokak oyun-larının tadını çıkaracak” dedi.

Çocuklar pandemide özledikleri sokak oyunlarına kavuşacak
Vialand AVM açık hava konseptli alışveriş sokakları ve yenilenen yeme-içme alanının dışında, hayvan dostu bir alışveriş merkezi olma özelliği ve içerisinde yer alan nostaljik tramvayıyla gençler ve çocuklar için alternatif bir deneyim noktası. Festivalde ip atlama, sek sek, sandalye kapmaca, kutu kutu pense, çuval yarışı ve survivor parkuru gibi birçok sevilen oyun çocuklarla buluşacak. Tüm etkinliklere katılım ücretsizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz