Ana Sayfa AVM Van AVM’nin fotoğraf yarışmasına yoğun ilgi

Van AVM’nin fotoğraf yarışmasına yoğun ilgi

Van AVM tarafından düzenlenen #benimgözümdenvan fotoğraf yarışması büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz yıl ilki yapılan yarışmada, Van’ın en güzel 5 fotoğrafını çekenler birbirinden değerli hediyeler kazanacak

Van AVM, ekonomiye katkısının yanında düzenlediği etkinliklerle kentte sosyal hayata canlılık kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen Benim Gözümden Van fotoğraf yarışması, bu yıl çok daha büyük bir ilgiyle gerçekleşiyor.

7 Ağustos’a kadar devam edecek yarışmada, Van’ın eşsiz güzelliklerinin fotoğrafını çekip, #benimgözümdenvan hashtag’iyle Instagram’da paylaşanlar arasından Van AVM Jürisi’nin seçeceği 5 fotoğraf ödül kazanacak. Ayrıca jüri tarafından seçilen ilk 20 fotoğraf Van AVM’de sergilenecek.

Yarışmada Van AVM jürisinden en çok beğeniyi toplayan fotoğrafı çeken birinci kişi iPhone 6S’in sahibi olacak. İkinci, Van AVM Network-Fabrika mağazasından 750 TL, üçüncü 500 TL hediye çeki, dördüncü İnci mağazasından 350 TL ve beşinci ise Kemal Tanca mağazasından 250 TL tutarında hediye çeki kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz