Ana Sayfa Gündem Usta Dönerci Airport AVM’de açıldı

Usta Dönerci Airport AVM’de açıldı

Geleneksel döner lezzetini yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunan Usta Dönerci, yeni restoranı ile Bakırköy Airport AVM’de hizmet vermeye başladı

TAB Gıda’nın sektördeki 20 yıllık deneyimini aktararak yarattığı Usta Dönerci, İstanbul Bakırköy’de bulunan Airport AVM’de hizmete açtığı yeni mağazası ile lezzet ağını daha da genişletti.

Kurulduğu ilk günden itibaren yatırım atağını sürdürerek kısa zamanda Türkiye genelinde 90’dan fazla restorana ulaşan Usta Dönerci, et ve tavuk döner seçenekleri, çorba ve salatalar, birbirinden lezzetli yan ürünler ve tatlılardan oluşan zengin menüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

“Yüzde yüz yerli sermaye ile kuruldu”

Dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Usta Dönerci®’yi, 2020 yılına kadar 300 restorana ulaştırmayı hedeflediklerini açıklayan TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, “TAB Gıda olarak Türkiye ve dünyadaki deneyimimizi 2013 yılında Usta Dönerci’ye aktararak yüzde yüz yerli sermaye ile güçlü bir marka yarattık.

Bugün itibarıyla Usta Dönerci markamızla İstanbul’da 20’den fazla restoranımız bulunuyor. Kurduğumuz güçlü franchise sistemimiz ve yatırımlarımız doğrultusunda ülke çapında hızla büyümeye devam ediyoruz. Bugün 30’dan fazla ilde 90’dan fazla Usta Dönerci® restoranı ile hizmet veriyoruz. Uluslararası standartlarda üretim yapan tedarikçilerle çalışıyoruz. Ulusal pazarda kısa sürede başarıyı yakalayan Usta Dönerci’nin bir dünya markası haline geleceğinden kuşkumuz yok.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz