Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM Ünlüler Aqua Florya AVM’de umut oldu

Ünlüler Aqua Florya AVM’de umut oldu

Aqua Florya AVM, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) 2. Aile Evi Projesi’ne destek olmak için çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Etkinlikte Şef Memet Özer eşliğinde yemek yapan ünlüler; Özge Ulusoy, Ayşe Özyılmazel, Jessica May, Alper Saldıran, Lokman Dağ, Ömür Sabuncuoğlu, Oben Budak, Fulya Zenginer, Gözde Mukavelat, Tuğçe Kurt ve Yasemin Şefik, kendi elleriyle hazırladıkları tatlılar ile KAÇUV’un 2. Aile Evi Projesi için bağış topladı.

“Nerede yaşam varsa, orada umut vardır” sloganı ile kurulduğu günden bugüne kanser tedavisi gören çocuklara ve ailelerine umut olan KAÇUV, ilkini 2012 yılında kurduğu Aile Evi’nin ikincisini de 2018 yılında İstanbul Pendik’te hayata geçirmeye hazırlanıyor. 25 Aralık’ta Aqua Florya AVM’de düzenlenen özel bir etkinlikte buluşan ünlüler de Ocak ayında inşasına başlanması planlanan 2. Aile Evi’ne tatlı yaparak destek verdi.

Aralarında Özge Ulusoy, Ayşe Özyılmazel, Jessica May, Alper Saldıran, Lokman Dağ, Fulya Zenginer ve Yasemin Şefik’in de bulunduğu ünlüler, Şef Memet Özer eşliğinde hem lezzetli hem de pratik tatlılar hazırladı. Yaptıkları tatlıları izleyenlerle paylaşan ünlüler, kanser tedavisi gören çocuklar ve aileleri için umut olacak 2. Aile Evi için bağış toplamayı da ihmal etmedi. Bu lezzet dolu etkinliği büyük bir ilgiyle izleyen ziyaretçiler, ünlülerin hazırladığı tatlılara da tam not verdi.

Aile Evi’nin ikincisi de yolda
Hayata geçirdiği projelerle umut dağıtan KAÇUV, Aile Evi projesine büyük önem veriyor. Kanser tedavisi gören çocuk sayısının her yıl artması ve buna bağlı olarak tedavi için İstanbul’a gelen aile sayısının da artması üzerine harekete geçen KAÇUV, ilkini 2012 yılında kurduğu Aile Evi’nin ikincisini de İstanbul Pendik’te hayata geçirmeye hazırlanıyor.

KAÇUV Aile Evi, kanser tedavisi için bütün düzenlerini bırakarak İstanbul’a gelmek zorunda kalan ancak ebeveynlerinin maddi sıkıntıları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine konaklama, hijyen, gıda ve psiko-sosyal destek imkanları sunan bir merkez olma özelliği taşıyor.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. KAÇUV’un 2. Aile evi projesine katkıda bulunmak için bu özel etkinliğe ev sahipliği yapan Aqua Florya, kanserli çocuklara umut oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz