Ana Sayfa AVM Ünlü YouTuberlar MaviBahçe’de oyunseverlerle buluştu

Ünlü YouTuberlar MaviBahçe’de oyunseverlerle buluştu

MaviBahçe, ünlü YouTuberları oyunseverlerle buluşturdu. Özellikle çocuklar tarafından büyük sevgi gösterilen oyun fenomenleri, sempatik tavırlarıyla kendilerine hayran bıraktı.

İzmir’in yaşam merkezi MaviBahçe, ünlü YouTuberlar Buğra Kazancı, Emrecan ve Furkan Yaman’ı oyun tutkunlarıyla buluşturdu. Özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi ile karşılanan fenomenler, oynadıkları Pie Face oyunu ile oyunseverlere keyifli anlar yaşattı.

Minecraft Evi Buğra Kazancı, Gereksiz Oda Emrecan ve Furkan YamanHD Youtube kanallarının sahipleri, MaviBahçe’de hayranlarıyla buluştu. Yoğun bir ilgiyle karşılanan genç fenomenler, Pie Face oyunu ile katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Düzenlenen imza gününde ise ünlü YouTuberlar uzun saatler boyunca sevenleri ile fotoğraf çekilerek oyun tutkunlarına imza verdi. Özellikle çocuklar tarafından büyük sevgi gösterilen oyun fenomenleri, sempatik tavırlarıyla kendilerine hayran bıraktı.
Genç fenomenler, çocuklar tarafından çok sevildiklerini ve takip edildiklerini bilmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

MaviBahçe yetkilileri ise, “Ünlü YouTuberları, MaviBahçe’ye getirerek oyunseverlerle buluşmasını sağladık. Bu duruma en çok sevinen ise çocuklar oldu. Etkinliğimiz sömestr tatili dolayısıyla da büyük ilgi topladı. Misafirlerimizi gerçekleştirdiğimiz kültür, sanat ve teknoloji etkinlikleriyle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz