Ana Sayfa Gündem Under Armour’dan ilk yarıda 5 mağaza yatırımı

Under Armour’dan ilk yarıda 5 mağaza yatırımı

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 2017 yılına hızlı başlayan Under Armour yılın ilk yarısında dördüncü mağazasını 25 Mayıs’ta Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açtı, beşinci mağazasını ise Haziran ayı içinde Brandium Alışveriş Merkezi’nde spor severlerin hizmetine sunacak.

Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde 2017 yılının ilk yarısında dördüncü mağazasını İstanbul Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açarak mağaza sayısını 15’e yükseltti. Marka, 25 Mayıs 2017’de açılan yeni mağaza ile ileri teknoloji ürünlerini spor tutkunlarının beğenisine sundu. Sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonu ile Türkiye’nin dört bir yanındaki spor tutkunlarına ulaşmak isteyen Under Armour emin adımlarla Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Marka, Haziran ayında 2017 yılının beşinci mağazasını Brandium Alışveriş Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor.

Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nun Under Armour Ülke Genel Müdürü Aydın Kanatlı, Türkiye’deki yatırımlar ilgili olarak şunları dile getirdi: “2017 yılının ilk yarısında beş mağaza hedefimiz vardı ve bunlardan dördüncüsünü bugün İstanbul Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yılın geri kalanı içinde de yatırımlarımızın devam edeceğine emin olabilirsiniz. Elbette bizim için önemli olan sadece açtığımız mağaza sayısı değil. Under Armour olarak sporcuların performansını en üst seviyeye ulaştırmayı hedefliyoruz. Türkiye’de de sporcularımızı en ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimiz ve tasarımlarımızla güçlendireceğiz.”

Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açılan Under Armour mağazası, geniş alanıyla ve zengin ürün yelpazesiyle sporseverlere interaktif ve kusursuz bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemizdeki sporculara ve spor tutkunlarına ulaşmayı hedefleyen marka, Türkiye’deki varlığını her geçen gün daha da genişletiyor.

Under Armour, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da bulunan 15 mağazası ve online mağazasıyla hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz