Ana Sayfa AVM Türkiye’nin ilk açık hava resim müzayedesi Bilkent Center’da

Türkiye’nin ilk açık hava resim müzayedesi Bilkent Center’da

Bilkent Center’da düzenlenecek olan ‘Büyük Müzayede’de birbirinden değerli eserler yeni sahiplerini bulacak. 7 Haziran Cuma günü gerçekleşecek müzayede 6 adet eserin satışından elde edilecek gelir Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Yuliya ve Rahmi Çöğendez sunumuyla, Türkiye’nin ilk açık hava resim müzayedesi 7 Haziran Cuma günü Bilkent Center’da gerçekleşecek. Günün ilk etkinliği saat 18.00’de olacak ve ünlü Türk ressam Efgan Beyaz canlı olarak müthiş bir eser yapacak. Saat 19.00’da canlı müzik dinletisi ile müzayede öncesi mini konser düzenlenecek. Saat 20.00’de ise 56 eserin yer alacağı Büyük Müzayede başlayacak.

www.sessizmuzayede.com’dan aynı anda canlı olarak yayınlanacak müzayededeki 6 eserin satışın elde edilecek gelir ise Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Etkinlikle ilgili olarak Bilkent Center AVM Müdürü Esat Aydın şu şekilde konuştu: “Bilkent Center olarak sanata ve sanatçıya verdiğimiz destek her zaman bizim en önemli amaçlarımızdan biridir. Bu kapsamda Türkiye’nin ilk açık hava resim müzayedesini yapmaktan gurur duyuyoruz. 6 adet eserin satışından elde edilecek gelirin Türk Eğitim Vakfı gibi önemli bir kuruma bağışlanması bizim açımızdan ayrı bir gurur kaynağı. Tüm misafirlerimizi bu önemli etkinliğe davet ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz