Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM Türkiye’nin en güzel kedileri Aqua Florya’da buluşuyor

Türkiye’nin en güzel kedileri Aqua Florya’da buluşuyor

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Aqua Florya Alışveriş Merkezi 14-15 Ocak tarihleri arasında tüm ziyaretçilerini “Uluslararası Kedi Yarışmasına” davet ediyor. Geçen yıl 21-22 Mayıs tarihleri arasında yine Aqua Florya Alışveriş Merkezinin ev sahipliği yaptığı etkinlikte, bu yıl katılımın oldukça yüksek olması bekleniyor.

Felinoloji Derneği tarafından gerçekleştirilecek 5. ve 6. Uluslararası Kedi Yarışması, bu yıl 14-15 Ocak tarihlerinde Aqua Florya AVM’de gerçekleştirilecek.

Farmina Pets Food ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek yarışma için katılım başvuru süreci şimdiden kapandı. Üstelik bu yılın hakemleri arasında Tatjana Cernova(AB) ve Wojciech – Albet Kurkowski (AB) gibi yine güvenilir isimler yer alıyor.

Türkiye’de kedi ırkları konusundaki bilgi ve tecrübe eksikliğini gidermek adına kedi severleri desteklemek ve uluslararası alanda profesyonelleşmek için kurulmuş Felinoloji Derneği, aynı zamanda 2014 yılından bu yana World Cat Federation (Dünya Kedi Federasyonu) üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu açıdan yarışmanın güvenilirliği ve kedi severlerin yarışmaya ilgisi oldukça yüksek olarak gerçekleşiyor.

Asıl amaçlarından biri olarak öncelikli hayvan sağlığı ve ırkların sağlıklı bir şekilde geliştirilmesini hedefleyen Felinoloji Derneği, şimdiye dek bu konuda oldukça kayda değer işlere imza atmış. Yarışmaya ev sahipliği yapan Aqua Florya Alışveriş Merkezi ise, derneğin çalışmalarını oldukça yakından takip eder konumda.
Kazanan kedilere Groomer’s Goop tarafından profesyonel bakım ürünleri hediye edilecek olup, harika kupalar ve rozetlerin yanı sıra N&D Tahılsız kedi maması hediye olarak sunulacaktır. Bunun yanında, her katılımcıya ArmoKitty’den ücretsiz 10 kiloluk paketlerde süper emici kedi kumu hediye edilecek.

Ayrıca 14 Ocak Cumartesi günü çok özel bir misafir de etkinlikte ziyaretçilerini bekliyor. Pasha Haktan Koç Afrika Serval – Savannah Kedisi Lusya ile Aqua Florya AVM’deki etkinlik ziyaretçilerle buluşacak.

Ziyaretçi katılımının ücretsiz olduğu etkinlikte ilginin oldukça yoğun olması beklenirken, bir o kadar eğlenceli kareler de ziyaretçileri Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nde karşılayacak. Aqua Florya, sıradışı bir deneyim için ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz