Ana Sayfa AVM Türk Kadınlar Birliği’nden Piazza’da anlamlı sergi

Türk Kadınlar Birliği’nden Piazza’da anlamlı sergi

Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi, Öğretmenler Günü ve Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü nedeniyle Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde özel bir sergi açtı.

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle çok özel ve anlamlı bir sergiye de ev sahipliği yaptı. Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi’nin ülkenin her köşesinde büyük bir fedakârlıkla görev yapan öğretmenlerin özveri ve gayretlerine dikkat çekmek için Piazza’da açtığı sergi ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Piazza AVM’nin etkinlik alanında açılan ve kadın ressamların tablolarının yer aldığı sergide, çerçeve, vazo, takı kutusu, mumluk, tabak gibi birbirinden özel ürünler de konukların beğenisine sunuldu. Sergiyi gezenler, kadınların ince zevkleri ile hünerli ellerinden çıkan eserleri büyük ilgi ile inceledi.

Öğretmenler Günü dolayısıyla açılan sergide 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü’ne de dikkat çekildi. Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şube yöneticileri ve üyeleri, 25 Kasım Cumartesi akşamına kadar açık kalan anlam yüklü sergiyi ziyaret edenleri kadına yönelik şiddetin son bulması için de bilinçlendirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz