Ana Sayfa Gündem Turgutlu Alphard Çarşı Migros ile anlaştı

Turgutlu Alphard Çarşı Migros ile anlaştı

Nüfusu bakımından Manisa’nın en büyük ilçesi Turgutlu’daki Alphard Çarşı projesinin tamamlanma çalışmaları hızla sürüyor. Alphard Çarşı, yaklaşık bin metrekarelik hipermarket alanı için Migros ile el sıkıştı.

Alphard İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ yatırımıyla hayata geçen Turgutlu Alphard Çarşı, yaklaşık bin metrekarelik hipermarket alanında Migros ile anlaştı. Kiralama ve geliştirme çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Alphard Çarşı, 2017 Haziran ayında Manisalılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Mimari konseptin tamamlanmasının ardından kiralama çalışmaları devam eden Alphard Çarşı, ziyaretçilerine kapılarını 2017 Haziran ayında açmaya hazırlanıyor. Turgutlu merkezde konumlanan AVM, Teknoloji Fakültesi ve Turgutlu çarşısına yakın konumda yer almasıyla lokasyon avantajını elinde bulunduruyor. Toplam inşaat alanı 8 bin 450 metrekare, kiralanabilir alanı 5 bin metrekareye sahip AVM, bulunduğu lokasyon nedeniyle çevre ilçelerden de ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak.

Turgutlu’ya modern çarşı

Kadın-erkek hazır giyimden ev tekstiline, elektronikten çocuk giyimine dek bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Alphard Çarşı, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile de bölge halkı ve turistler için bir çekim merkezi olacak.

Modern ve çevreye uyumlu mimarisiyle dikkat çeken Alphard Çarşı, 2 otopark ve 3 alışveriş katından oluşuyor. Geniş food court alanına sahip AVM, geniş terasıyla ziyaretçilerine keyifli bir alan yaratacak. Modern yaşama uygun olarak tasarlanan Alphard Çarşı, geniş eğlence alanıyla birbirinden renkli aktivitelerin de adresi olacak. Turgutlu’da sosyal hayata yeni bir soluk getirecek olan AVM’nin, rahat ve keyifli bir alışverişin adresi olması hedefleniyor.

Alphard İnşaat imzası

Turgutlu Alphard Çarşı’yı Manisa’ya kazandıran Alphard Grubu, yurt dışı inşaat sektöründeki 15 yıllık deneyimiyle birçok projeyi başarıyla teslim etmesiyle dikkat çekiyor. 2015 yılında Alphard İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile İzmir’de yeni bir şirket kuran grup, seçkin ve kaliteli yaşam alanları üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “odak noktasına insanı ve çevreyi koyan mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firması. Müşteri memnuniyetinin ve kazançlarının esas alındığı inşaatlarında tasarım, kalite ve teknolojiyi harmanlayarak her projede bir adım daha ileri gitmeyi amaçlayan Alphard Grubu, konusunda uzman, eğitimli, nitelikli kadroları ve profesyonel çözüm ortakları ile gayrimenkul ve inşaat sektöründe aranan marka olma yolunda hızla ilerlemeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz