Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Tumi’den Türkiye’ye ikinci mağaza

Tumi’den Türkiye’ye ikinci mağaza

Dünya’nın önde gelen lüks seyahat markası Tumi, Türkiye’de büyümesini sürdürüyor. Samsonite bünyesine dahil olmasından sonra Tumi, Türkiye operasyonunda 2’inci mağazasını Akmerkez’de açtı.

Seyahat sever, hayatın keyfini çıkartmak isteyen yaşam tutkunları için lüks seyahat ve iş aksesuarları tasarlayan Tumi’nin yeni mağazası İstanbul’da moda ve alışverişin kalbi olan Akmerkez’de açıldı. Türkiye’de DESA ile ortaklık yapan Samsonite Türkiye çatısı altında bulunan Tumi, dünyanın en güvenilir, en profesyonel, en seçkin çantalarını üreterek, hayata rehberlik yapmaya devam ediyor.

Lüks valiz, çanta ve aksesuar alanında dünyanın en prestijli markalarından biri olan Tumi, 2018 yılına yeni mağazasını Akmerkez’de açarak girdi. Türkiye’deki 2. mağazasını Akmerkez’de açan Tumi, uluslararası Tumi mağaza konsept uygulamasını aynen koruyarak daha aydınlık, ferah ve dinamik bir mağaza ambiyansı yarattı.

Tumi Akmerkez mağazasında seyahat valiz ve çantalarının yanı sıra laptop, sırt, evrak çantası ve lüks iş seyahat aksesuarlarından oluşan zengin bir koleksiyon sunuluyor. Kadın koleksiyonuna yönelik seçkin valiz, sırt ve laptop çantaları ve cüzdan ve anahtarlıklar da Tumi Akmerkez mağazasında yer alıyor.

Birinci sınıf iş ve seyahat ihtiyaçları için yaratılan Tumi markasının 2018 Bahar Koleksiyonu da Tumi Kanyon mağazasının yanı sıra Tumi Akmerkez mağazasında da satışa sunulmaya başlandı.

Yenilik, işlevsellik ve dayanıklı tasarım üzerine kurulu olan Tumi 2018 Bahar Koleksiyonu, en hafif seyahat koleksiyonu ile tasarım sınırlarını zorlarken dayanıklılık ve mühendislik standartlarına meydan okuyor. Heyecan verici bir renk paleti ve cesur desenlerle, yenilik, işlevsellik ve dayanıklı tasarım üzerine kurulu olan Tumi 2018 Bahar koleksiyonu seyahat tutkunlarını Tumi Akmerkez mağazasına da bekliyor.

Seyahati mükemmelleştiren Tumi, 2018 yılı içerisinde Türkiye’deki yatırımlarına devam ederek mağaza sayısını artırmayı planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz