Ana Sayfa AVM Tuba’nın Dolabı Kanyon’da, büyük ilgi gördü

Tuba’nın Dolabı Kanyon’da, büyük ilgi gördü

26 Temmuz Salı günü Kanyon etkinlik alanında Tuba Ünsal’ın ev sahipliğinde başlayan ve iki gün boyunca süren “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliği yoğun ilgi gördü. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobunun en güzel parçalarını “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkardığı etkinlikte kıyafetleri satın almak isteyen moda severler daha etkinlik başlamadan kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
Benzersiz stiliyle fark yaratan, modanın nabzını tutan Tuba Ünsal ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobundan seçtiği kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına satışa çıkarıldığı etkinlikte, moda severler beğendikleri parçaları satın alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

Tuba Ünsal’ın da “Vizontele Tuba“ filminde giydiği kıyafeti satın alması ile iyice hareketlenen etkinlik gün boyunca moda severlerin buluşma noktası oldu. Kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamının TOG’a bağışlanacağı etkinlikte, Şirin Ediger, Başak Sayan, Akasya Aslıtürkmen, Metin Hara gibi isimler de Tuba Ünsal’ı yalnız bırakmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz