Ana Sayfa AVM TOY İstanbul’un açtığı yeni sahneyle Ege Perla’da

TOY İstanbul’un açtığı yeni sahneyle Ege Perla’da

TOY İstanbul, İzmir Ege Perla’da hayata geçirdiği yeni sahnesiyle sahne sanatlarını İzmir’e taşıyor. Kapılarını 3 Şubat Cumartesi akşamı İzmirli sanatseverlere açacak olan TOY İstanbul – İzmir Ege Perla Sahnesi, şubat ayı boyunca birbirinden başarılı tiyatro oyunlarına, çocuk oyunlarına ve stand-up gösterilerine ev sahipliği yapacak.

Tiyatro, oyunculuk ve yazarlık gibi sahne sanatlarının en önemli disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan TOY İstanbul; Maçka Sahnesi’nde birbirinden başarılı oyunlara ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yapıyor. TOY İstanbul, şimdi ise İzmir Ege Perla Sahnesi ile İzmir’in kültür sanat dünyasına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

TOY İstanbul – İzmir Ege Perla Sahnesi’nin açılışı 3 Şubat 2018, Cumartesi akşamı, Cem İşçiler ve İlker Gümüşoluk’un kahkaha dolu stand-up gösterileri ile gerçekleşecek. Açılışın ardından; 8 Şubat’ta Yan Etki’nin sahnelediği “Medet”, 9-10 Şubat’ta BAM’ın sahnelediği “Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin”, 15 Şubat’ta yine Yan Etki ekibinin sahnelediği “Çıkmaz Sokak Çocukları”, 17 Şubat’ta TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan “Kaplan Sarılması”, 21 Şubat’ta Altıdan Sonra Tiyatro’nun sahnelediği “444”, 23-24 Şubat’ta ise B Planı tarafından sahnelenen “İstila!” oyunları İzmirli sanatseverlerle buluşacak.

18 Şubat’ta Cihan Talay ve Mesut Süre’nin, 25 Şubat’ta Lesli Karavil’in stand-up gösterilerine ev sahipliği yapacak olan TOY İstanbul – İzmir Ege Perla Sahnesi’nde tüm tiyatro oyunları ve stand-up gösterileri saat 20.00’de başlayacak. İzmir’in yeni sahnesinde, 11 Şubat Pazar günü saat 14.00’te ve 16.00’da ise “Renkli Balık Yeni Dünyalar Kaşifi” adlı çocuk oyunu sahnelenecek.

TOY İstanbul – İzmir Ege Perla Sahnesi’ndeki etkinliklere ait biletler Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz