Ana Sayfa İNDEKS Arby's Tıkla Gelsin’den ‘Arkadaşını Kap Getir’ kampanyası

Tıkla Gelsin’den ‘Arkadaşını Kap Getir’ kampanyası

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarını bünyesinde bulunduran TFI TAB Gıda Yatırımları’nın e-ticaret platformu Tıkla Gelsin® avantajlı kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TFI TAB Gıda Yatırımları’nın e-ticaret platformu Tıkla Gelsin® ‘Arkadaşını Kap Getir’ kampanyasıyla yıl boyunca lezzet severlerin yüzünü güldürecek. Arkadaşını davet eden her Tıkla Gelsin® kullanıcısı arkadaşının seçili restoranlardan yapacağı 25 TL üstü ilk alışverişinde 10 Tıkla Para kazanıyor.

Kullanıcılar Tıkla Gelsin® hesabı üzerinden “Arkadaşını Davet Et, Tıkla Para Kazan” butonu ile oluşturduğu kodu arkadaşına yolluyor. Ardından bu kod ile kayıt olan yeni kullanıcı 25 TL üzeri ilk siparişinde arkadaşına 10 Tıkla Para kazandırıyor. Arkadaşlarını Tıkla Gelsin®’e davet eden Tıkla Para’ları kazanıyor.

‘Hem doyuruyor hem kazandırıyor’
Tıkla Gelsin®’e üye olan lezzet severler; burgerden dönere, salatadan çorbaya, pizzadan lahmacuna yüzlerce lezzete bir tıkla ulaşabiliyorlar. Tıkla Gelsin® üyeleri verdikleri siparişlerde aynı zamanda Tıkla Para kazanıyor.

Vazgeçilemeyen lezzetlere bir tıkla ulaşma fırsatı sunan Tıkla Gelsin®’de 1 Tıkla Para = 1 TL değerinde. Bu kampanyada, lezzet severler davet ettiği arkadaşının 25 TL ve üzeri ilk siparişinden 10 Tıkla Para kazanıyor. Üstelik davet için herhangi bir sayı sınırı da bulunmuyor.

Kampanyadan faydalanmak ve kazana kazana yemek isteyen lezzet severler, Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya web sitesine üye olup arkadaşını da davet ederek, 31 Aralık 2022’ye kadar TAB Gıda lezzetlerinin tadını çıkarabilecek.

Reklam Filmi Künye
İrem Güler Özkışlalı – Dijital Pazarlama Koordinatörü
Aslı Kaynaroğlu Erçin – Performans Pazarlama Müdürü
Begüm Bozkurt – Performans Pazarlama Kıdemli Uzmanı
Begümhan Kurdoğlu – Performans Pazarlama Uzman Yardımcısı
Mine Alara Halil – Medya Pazarlama ve Sosyal Medya Kıdemli Uzmanı
Başak Vardar – Dijital Pazarlama Uzmanı
Sumru Kayadeniz – CRM Koordinatörü
Ferda Turan – CRM Müdürü
Semih Karabeyin – CRM Müdür Yardımcısı
Hatice Gümüş – CRM Kıdemli Uzmanı
Ercan Kalaycı – CRM Uzman Yardımcısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz