Ana Sayfa AVM The Land of Legends’ta efsanevi yılbaşı

The Land of Legends’ta efsanevi yılbaşı

Ziyaretçilerine sıradışı bir alışveriş deneyimi sunan The Land of Legends Shopping Avenue, birbirinden renkli aktivitelerle yılbaşı coşkusunu yaşatmaya başladı.

Yılın her dönemi hizmet veren alışveriş ve eğlencenin birleştiği The Land of Legends Aralık ayı itibariyle gerçekleştirdiği renkli yılbaşı programıyla yediden yetmişe tüm ziyaretçileri yeni yıl heyecanıyla buluşturuyor. 5 Ocak tarihine kadar devam edecek yılbaşı programı boyunca sokak müzisyenleri gitar ve akordiyon gösterisi sergilerken, misafirler çocuklarıyla birlikte Shopping Avenue’de kurulan 15 metrelik yılbaşı ağacını süslüyor. Çocukların aynı zamanda noel baba ile tanışma fırsatı bulduğu etkinliklerde ayrıca Müzikal Bot Şöleni, Mini Disco ve canlı müzik programları da The Land of Legends Shopping Avenue misafirlerine yeni yıl ruhunu yaşatıyor. Tüm bunlara ek olarak bu dönem için; hediye paketleme servisi hizmet vermeye başladı.

Yeni yıl hediyelerini, Shopping Avenue’dan seçenler The Land of Legends’a özgü şık kutular ve ambalaj kağıtları ile hediyelerini paketlettirebiliyorlar. Üstelik herhangi bir şart aranmaksızın bu servisten faydalanabiliyorlar.

The Land of Legends’ta 31 Aralık gecesi ise yılbaşı coşkusu zirveye ulaşacak. Shopping Avenue’da gerçekleşecek sokak partisine Franco Dragone imzalı müzikal bot şöleni ve havai fişek gösterileri eşlik ederken, Legends Tower’da yer alan büyük sahnede çok sesli ve geçmişten günümüze uzanan geniş repertuvarı ile canlı orkestra grubu Positive sahne alacak, ardından DJ David Saboy performansıyla misafirler yeni yıla merhaba diyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz