Ana Sayfa Gündem The Body Shop’tan Türkiye’de ilk “Workshop” mağazası

The Body Shop’tan Türkiye’de ilk “Workshop” mağazası

The Body Shop, yeni konsept mağazasını Türkiye’de ilk kez İzmir İstinyePark’ta açtı. The Body Shop’ın dünya çapında yenilediği yeni mağaza konsepti, kullanıcıları ürünleri keşfetmeye teşvik eden etkileşimli bir “aktivist atölye” olmasıyla dikkat çekiyor.

Daha adil ve daha güzel bir dünya için çalışan The Body Shop, ilk “Workshop” mağazasını İzmir İstinyePark’ta açtı. Türkiye’deki 21. ve İzmir’deki 3. mağazası olarak hizmet veren The Body Shop’un kullanıcılarına yepyeni bir deneyim vadettiği yeni konsepti, interaktif bir alışveriş imkanı sunuyor.

İnteraktif alışveriş deneyimi
Anita Roddick tarafından kurulan The Body Shop, kurulduğu günden bu yana aktivist kimliği ve sürdürülebilir stratejilere sahip çıkan misyonuyla faaliyetlerine devam ediyor. İlk “Workshop” mağazasını İzmir’de açan marka, atölyelerden esinlenerek yaratılan yeni interaktif mağazası ile hizmet vermeye başladı.

Daha güzel bir dünya için kolları sıvayan The Body Shop, bu yolda kullanıcılarıyla el ele yürümeye devam ediyor. The Body Shop markasının güçlü mirasını ve sürdürülebilir dünyasını hayata geçirmenin adımlarından biri olan girişim, etkileyici ve sürdürülebilir bir tasarımdan çok daha fazlasını sunarak farklı bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Kişiselleştirilmiş makyaj, vücut, cilt ve saç bakımı danışmanlığı sunan The Body Shop, yeni konsepti ile çalışanlarının da potansiyelini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. Mağaza çalışanları, eskisi gibi yalnızca “güzellik danışmanı” değil, bu yolda kendi başına gerçek bir aktivist olarak konumlanıyor.

800’den fazla cruelty-free ürün yelpazesi


75’ten fazla ülkede yaklaşık 3 bin perakende satış noktasında faaliyet gösteren The Body Shop, dünyaca ünlü Shea Body Butter, en çok satan Kenevir El Koruyucu ve çok sevilen Tea Tree cilt bakım serisine kadar 800’den fazla cruelty-free ürün yelpazesi sunuyor.

Dünyanın dört bir köşesinden topladığı en kaliteli içerikleri, tecrübe ve özenle harmanlayarak sunan The Body Shop, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz