Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus’ta dev Scrabble turnuvası

Tepe Nautilus’ta dev Scrabble turnuvası

İstanbul’un iki yakasını buluşturan ve şehrin tam kalbinde yer alan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında 9 gün sürecek bir heyecana ev sahipliği yapıyor. 18-26 Haziran tarihleri arasında babalar ve çocukların birlikte yarışabileceği dev Scrabble Turnuvası’nda kazananları çeşitli hediyeler bekliyor.

Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkanı sunan Tepe Nautilus AVM’de Babalar Günü, çocuklar ve babaların birlikte yarışabilecekleri ve sonunda hediyeler kazanabilecekleri dev Scrabble Turnuvası ile kutlanacak.

Tepe Nautilus AVM etkinlik alanına kurulacak 7 metrelik dev Scrabble Turnuvası’na katılan baba-oğul takımları gün birincisi olmak için birbirleriyle yarışacak. 9 gün sürecek turnuvada her günün birincisine çift kişilik sinema bileti hediye edilirken turnuva sonunda gün birincileri arasında yapılacak final yarışmasında ise şampiyon olan takım Ipad Air 2 kazanma şansı yakalayacak.
18-26 Haziran tarihlerinde her gün 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek, heyecan ve eğlence dolu Scrabble Turnuvası’nda siz de yerinizi alın, Babalar Günü’nde birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansını kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz