Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus’un Mini Kitap Şenliği

Tepe Nautilus’un Mini Kitap Şenliği

Tepe Nautilus AVM’nin, geleneksel Mini Kitap Şenliği 10 yaşında. Bu sene de yarıyıl tatilinde küçük misafirlerini unutmayan Tepe Nautilus, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Mini Kitap Şenliği ile birbirinden keyifli aktiviteler sunuyor. İllüzyon gösterileri, maskot karakterler, eğlenceli oyunlar, miniklerin el becerilerini geliştirecek atölyeler ve tiyatral gösteriler tatil boyunca çocuklar ve onlarla keyifli vakit geçirmek isteyen aileleri bekliyor.

Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus, Mini Kitap Şenliği, yarıyıl tatilinde miniklerin yüzünü güldürecek. Bu yıl 10 yaşına giren Mini Kitap Şenliği, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında minik ziyaretçilerine çeşitli yayın evlerinden yüzlerce kitap ile buluşma imkanı sağlıyor.

Yarıyıl tatilinde Tepe Nautilus Mini Kitap Şenliği’ni ziyaret edecek minikler; illüzyon gösterileri, maskot karakterler, eğlenceli oyunlar, miniklerin el becerilerini geliştirecek atölyeler, tiyatral gösteriler ve daha birçok sürprizle karşılaşacak.

“Kitap Bağışla Bize, Okusun Tüm Türkiye”

Çocuklara okuma sevgisiyle birlikte paylaşmanın keyfini de yaşatmak isteyen Tepe Nautilus, Mini Kitap Şenliği’nde “Herkese Kitap Vakfı” iş birliği ile kitap bağışları da toplayacak. Tepe Nautilus; şenlik boyunca alanda olacak “Kitapcan” kumbaralarında toplanan kitap bağışlarını ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.

Tepe Nautilus; yarıyıl tatilini dolu dolu geçirmek isteyen çocuklar ve ailelerini, Mini Kitap Şenliği’ne bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz