Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus Meydan Konserleri başlıyor

Tepe Nautilus Meydan Konserleri başlıyor

Tepe Nautilus, Temmuz ayında çok özel ve keyifli müzik performanslarına ev sahipliği yapacak. 7 Temmuz’da ABD’li müzisyen Allen Hulsey’i ağırlayacak olan Tepe Nautilus, 21 Temmuz’da ise ziyaretçilerini Subway Jazz Station ile buluşturacak.

Rahat ulaşımı ve birbirinden farklı etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus bu kez Nautilus Meydanı’nda müzik buluşmalarına ev sahipliği yapıyor.

İlk olarak 7 Temmuz’da; çocukluğunu Türkiye’de geçiren ve yıllar sonra yeniden İstanbul’a yerleşen New York’lu müzisyen Allen Hulsey, Nautilus Meydanı’nda çok özel bir performansla sahnede olacak. Gurme Gitar projesiyle yemeği müzikle buluşturan ve hastanelerde çocuklar için gitar çalıp onlara müziği sevdiren sempatik ve başarılı müzisyen, düzgün Türkçesi ve keyifli repertuvarıyla Tepe Nautilus ziyaretçilerine müzik ziyafeti yaşatacak.

Temmuz ayında Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekleyen bir diğer performans ise; Subway Jazz Station. Gitar, saksafon ve vokalden oluşan grup; ballad, swing, bossa nova ve blues tatlarından oluşun bir repertuvar ile 21 Temmuz’da Nautilus Meydanı’nda olacak.

Tepe Nautilus 7 ve 21 Temmuz’da herkesi, Allen Hulsey ve Subway Jazz Station’ın birbirinden keyifli performanslarıyla buluşmaya davet ediyor.

Yer: Tepe Nautilus AVM – Nautilus Meydanı
Saat: 19.00 – 21.00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz