Ana Sayfa Gündem Tepe Nautilus AVM’de görev değişimleri

Tepe Nautilus AVM’de görev değişimleri

Tepe Nautilus AVM’de görev değişimleri gerçekleşti. Tepe Nautilus AVM Müdürü Deniz Bozan, Tepe Emlak Varlık Yönetimi Direktörlüğü’ne atanırken, Tepe Nautilus AVM Müdürü ise Mert Sakaklı oldu. AVM’nin yeni Kurumsal İletişim Yöneticiliği görevine de Kübra Ekler getirildi.

Rahat ulaşımı ve birbirinden özel etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus AVM’nin yeni Müdürü deneyimli isim, Mert Sakaklı oldu. Mart 2016’dan bu yana AVM Müdürlüğü görevini yürüten Deniz Bozan ise Tepe Emlak Varlık Yönetimi Direktörlüğüne atandı. Tepe Nautilus’un yeni Kurumsal İletişim Yöneticisi ise Kübra Ekler oldu.

Yaklaşık 1,5 yıldır Tepe Nautilus AVM Müdürlüğü’nü yürüten ve görevine Tepe Emlak Varlık Yönetimi Direktörü olarak devam edecek olan Deniz Bozan’dan bayrağı devralan Mert Sakaklı haziran ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi iktisat bölümünde tamamlayan Mert Sakaklı, profesyonel iş yaşamına 1996 yılında başladı. 20 yıllık iş yaşamı süresince perakende sektörünün; sinema, tekstil ve mobilya alanlarında bölge müdürlüğü, iş geliştirme müdürlüğü ve Türkiye satış müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1974 doğumlu ve evli olan Sakaklı son olarak alışveriş merkezi kiralaması ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye tarafından gerçekleşen Diyarbakır Ceylan Karavil Park’ın AVM Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

AVM’nin Kurumsal İletişiminden ise artık Kübra Ekler sorumlu. Daha önce Başyazıcı Grubu, Multi Turkey – Forum Alışveriş Merkezleri ve Ayaydın – Miroglio gruplarında Pazarlama Müdürlüğü ve Marka Yöneticiliği görevlerini yürüten Ekler, Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji mezunu ve İngilizce – Fransızca biliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz