Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus aşkın tam kalbinde

Tepe Nautilus aşkın tam kalbinde

14 Şubat Sevgililer Günü için 9-11 Şubat tarihlerinde hazırladığı etkinliklerle Tepe Nautilus sevenlerin tam kalbinde. Sevdiğinize Aşk Postanesi’nde özel hazırlanmış bir kart gönderebilir, Aşk Çizeri ile eğlenceli bir anı resmedebilir veya kartlar sizin için ne diyor Aşk Tarotu’nda öğrenebilirsiniz. Sizlere 3 gün boyunca trio ile aşk şarkılarının eşlik edeceği Tepe Nautilus’ta tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes anında yemek katında geçerli 25 TL ve çift kişilik sinema bileti de kazanıyor.

Aşk bir güne sığmaz diyenlerdenseniz Tepe Nautilus, 9-11 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı etkinliklerle sizin tercihiniz olabilir. 3 gün boyunca eğlenceli etkinliklerinin yanı sıra trio eşliğinde sizleri aşk şarkılarıyla buluşturan Tepe Nautilus’ta tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes anında yemek katında geçerli 25 TL yüklü Tepe Nautilus Card ve çift kişilik sinema bileti de kazanıyor.

Sevginin en güzeli kelimelerde gizli
Sevdiğinize yazacağınız birkaç güzel satır unutulmaz bir anı olabilir. Tepe Nautilus’ta Sevgililer Gününe özel hazırlanan kartpostallar sizi bekliyor. Aşk Postanesi’ndeki postacı sizin için kartınızı sevdiğiniz neredeyse ona ulaştıracak.

Sevgi dolu bir karikatüre ne dersiniz?
Sevdiğinize güzel bir sürpriz yapmak veya bir arada geçirdiğiniz anı eğlenceli ve aşk temalı bir karikatürle sonsuzlaştırmak isterseniz Aşk Çizeri 3 gün boyunca sizleri Tepe Nautilus’ta bekliyor olacak.

Aşk kartınız size ne söyleyecek bilmek istemez misiniz?
Fala inanıp falsız da kalmayanlardansanız, Aşk Tarotu’nda kartlar sizin için nasıl açılacak, neler söyleyecek heyecanıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz