Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus Akustik’te Evrencan Gündüz coşkusu

Tepe Nautilus Akustik’te Evrencan Gündüz coşkusu

Tepe Nautilus Akustik programı kapsamında 25 Şubat Pazar günü gerçekleşen konserde Evrencan Gündüz, ziyaretçileri coşturdu. Büyük ilgiyle karşılanan Evrencan Gündüz, özel repertuarından şarkılarla hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı.

Tepe Nautilus AVM, 15. yılına özel başlattığı ‘Tepe Nautilus Akustik’ projesine yeni isimler katarak devam ediyor. 25 Şubat Pazar günü gerçekleşen konserde genç müzisyen Evrencan Gündüz, akustik performansıyla sahne aldı. Ücretsiz olarak gerçekleşen konserde Evrencan Gündüz Tepe Nautilus’a özel hazırladığı repertuar ile ziyaretçilere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Deniz Felder ve Ozan Tura’nın da saksafon ve klarnet ile eşlik ettiği konserde hayranları Evrencan Gündüz’ün sevilen şarkılarının yanı sıra Türk pop müziğinin popüler parçalarına da coşkuyla eşlik etti.

Tepe Nautilus Akustik projesi kapsamında bugüne kadar Pamela, Mehmet Erdem, Mabel Matiz ve Emre Kınay & Borak Öztoprak’ı ağırlayan Tepe Nautilus, bu kez Evrencan Gündüz konseriyle ziyaretçilerini müzikle buluşturdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz