Ana Sayfa Gündem Tekzen, Yozgat’taki mağazasını taşıdı

Tekzen, Yozgat’taki mağazasını taşıdı

Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 yerli sermayeli yapı market zinciri Tekzen, bir yandan yurt içinde mağazalaşma atağını sürdürürken, var olan mağazalarını da yeni lokasyonlara taşıyor. Tekzen, Yozgat’taki mağazasını şehrin en popüler alışveriş merkezlerinden Yimpaş’a taşıyarak, hizmete açtı.

Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, müşterilerinin talepleri doğrultusunda mağazalarını yeni lokasyonlara taşıyor. Tekzen, son olarak Yozgat mağazasını Yimpaş Alışveriş Merkezi’ne taşıyarak hizmete açtı. Açılışa; Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Bölge Müdürü Eser Özdemir ve Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şenol Bilge katıldı.

Tekzen; mobilyadan inşaat malzemelerine, beyaz eşyadan elektronik ürünlere, ev dekorasyonundan ev-bahçe ürünlerine kadar binlerce çeşidi yeni mağazasında müşterilerine sunuyor. Bin 171 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağazanın açılışında Tekzen Kart sahiplerine özel bir kampanya da düzenlendi. 5 Eylül tarihine kadar sürecek kampanya boyunca birçok üründe indirim uygulanacak. Tekzen Kart sahibi olmayan müşteriler de mağaza kasasından bu kartları alarak, indirim fırsatından yararlanabilecek.

tekzen-yozgat-magaza

Yeni Yozgat mağazası ile ilgili açıklama yapan Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Tekzen olarak hızla büyümeye devam ederken bir yandan da mevcut mağazaları yenileme çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu; “Müşterilerimize her zaman yapı market sektörünün en kaliteli ürünlerini sunuyoruz. Mağazalarımızın kolay ulaşılabilir ve rahat alışveriş yapılabilir alanlar olmasına özen gösteriyoruz. Yozgat mağazamızı da Yozgatlılara daha iyi hizmet sunabilmek adına Yimpaş Alışveriş Merkezi’ne taşıdık. Tekzen olarak sektörde en yaygın mağaza ağına sahibiz. Bugün mağazalarımızda yılda 10 milyon adet ürün satışı yapıyoruz. Hızla büyümeye devam ediyoruz. Bir yandan yeni mağazalar açıyor bir yandan da mevcut mağazalarımızı yeniliyoruz. Yeni Yozgat mağazamız hayırlı olsun” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz